Reklama
Reklama

"Hotel Paradise 3": Relacja Kary i Marcina budzi duże emocje. Są parą po programie?

Uczestnicy "Hotelu Paradise" oraz widzowie programu nie kryją zaskoczenia tym, w jakim kierunku rozwinęła się relacja Kary i Marcina. Tych dwoje w ekspresowym tempie zbliżyło się do siebie. Niestety, zachowanie jego i nowej partnerki zapewne bardzo zraniło jego poprzednią "hotelową" dziewczynę. Czy było warto? Czy tych dwoje nadal jest razem? Internauci uważają, że tak...

Relacja Kary i Marcina jest tematem numer jeden w "Hotelu Paradise" oraz wśród widzów programu. Niektórzy są w szoku, że uczestnik tak szybko zmienił obiekt zainteresowań. Jeszcze niedawno Marcin namiętnie całował Nathalię, a nawet uprawiał z nią seks. Kiedy kobieta opuściła hotel, dokładnie to samo robi z inną dziewczyną... 

Innym mieszkańcom hotelu aż trudno uwierzyć w taki obrót spraw. Zainterweniował Krystian, który podszedł do siedzących przy barze Marcina i Kary i powiedział Marcinowi, co o tym wszystkim myśli. 

Ostatecznie rozmowa zakończyła się tak, że Marcin zwierzył się Krystianowi z intymnych zbliżeń z Karą. Jego rozmówca był w wielkim szoku i nadał Marcinowi miano "naczelnego ruchacza Hotelu Paradise". 

Reklama

Marcin doskonale zdawał sobie sprawę, że jego postępowanie zrani Nathalię. Mocno obawiał się, że produkcja przywróci ją do hotelu. Mówił o tym w rozmowie z Krzysztofem.

Ostatecznie, po Rajskim Rozdaniu, Kara i Marcin znaleźli się w finałowym tygodniu "Hotelu Paradise". Z uczestnictwem w programie pożegnała się Ola. 

Kara i Marcin są parą po programie?

Tymczasem fani show zastanawiają się, czy Kara i Marcin po powrocie do Polski nadal są razem. Internauci dzielą się w sieci sygnałami, które miałyby świadczyć o tym, że tak. Dopatrzyli się, że oboje opublikowali fotki z rzekomo tego samego mieszkania, krąży też filmik, na którym widać Karinę i Marcina w czulszych gestach.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy