Reklama
Reklama

Honorata Skarbek zdradziła czy wystąpi w gali freak-fightowej. Znamy powód

Honorata Skarbek uczestniczyła niedawno w gali Bestsellery Empiku, gdzie udzieliła wywiadu reporterce Jastrzębie Post, Karolinie Motylewskiej. Wyraziła swoje uznanie dla tego typu wydarzeń, nazywając je zaszczytem. Podkreśliła, że otacza się sztuką i wszelkimi formami wyrazu artystycznego, czując się tam jak ryba w wodzie.

Dla Jastrząb Post opowiedziała także o galach freak-fight. Zapytana o udział w takim przdsięwzięciu zaznaczyła, że zrobiła by to dla sporu i zabawy, a nie dla pieniędzy.

"Dziś ktoś zapytał mnie, czy zainteresowana byłabym udziałem w gali freak-fightowej, mając na uwadze moje zainteresowania światem artystycznym. Moja odpowiedź była jednoznaczna: zdecydowanie nie. Bo miejsce, w którym chce bywać, to są ludzie z artystycznymi zamiłowaniami" - ujawniła.

Honorata Skarbek o osobach, które decydują się na udział w takich walkach

Honorata Skarbek kładzie nacisk na kulturę i sztukę. To zdecydowanie kierunek w którym chce podążać. Na co dzień stara się nie oceniać innych i nie potępia, tych którzy w owych walkach występują, ona sama nie jest zainteresowana udziałem w tego typu gali.

Reklama

"Nie chcę oceniać innych ludzi. Jeśli ktoś chce to robić, jeśli lubi klimat sportów walki i chce się realizować w tym kierunku, to dlaczego nie? Ja mówię, że nie zrobiłabym tego w imię pieniędzy. Ale ja jako fanka sportu, który uprawiam na co dzień, wolę jednak skupiać się na swoich artystycznych działaniach, niż iść się bić za pieniądze. Ale zupełnie nie oceniam tych, którzy to robią, bo mogą to lubić, mogą nie robić tego w imię pieniędzy, tylko po prostu - lubić ten sport" - podsumowała.

Zobacz także:

Nagle na jaw wyszła prawda o macierzyństwie Honoraty Skarbek. Kto by się spodziewał

Honorata Skarbek jest oskarżana o kopiowanie wizerunku. Stworzyła siebie na wzór Dody? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Prawda wyszła na jaw. Honorata Skarbek przyznała się do oszustwa w hitowym programie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy