Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Honorata Skarbek musiała ściąć włosy?! To wina fryzjerki?!

Honorata Skarbek (24 l.) jest jedną z celebrytek, które nie boją się zmian w swoim wyglądzie. Jednak do ostatniej metamorfozy chyba sama nie była do końca przekonana.

Honorata, bardziej znana jako Honey, bardzo wcześnie zaczęła swoją muzyczną karierę i robiła wszystko żeby ją rozkręcić. Jednym ze sposobów zwrócenia na siebie uwagi jest zmiana wyglądu.

Skarbek nie unikała przesadnie korzystania z pomocy chirurga plastycznego i sama pochwaliła się, że poddała się operacji powiększenia biustu.

O ile większość działań jest zamierzonych, tak ostatnia zmiana była wymuszona przez sytuację. Wokalistka prowadzi kanał na YouTube i niedawno pokazywała swoją wizytę u fryzjera, z której nie była do końca zadowolona.

Reklama

Zbyt ciemny kolor włosów przeżywała przez cały filmik i absolutnie nie była w stanie go zaakceptować. Włosy trzeba było natychmiast rozjaśnić, co nie jest zbyt korzystnym zabiegiem dla ich kondycji. Mogą one zwyczajnie ulec mocnemu zniszczeniu.

Może właśnie z tego powodu na ostatniej imprezie Honorata pojawiła się w mocno skróconej fryzurze?

Młoda piosenkarka nie wyglądała na zbyt zadowoloną, a zanim skorzysta następnym razem z usług salonu fryzjerskiego, to przemyśli swoją decyzję dwa razy. 

Jak wam się podoba Honka w nowej odsłonie? pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje