Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Honorata "Honey" Skarbek oburzona na reportera. Poszło o... papier toaletowy

Podczas rozmowy o hejcie w sieci Honorata "Honey" Skarbek (24 l.) zapytana została o reklamę papieru toaletowego. Reakcja celebrytki była wyjątkowo emocjonalna.

Skarbek podkreśla w wielu wywiadach, że ma ogromny dystans do siebie, poczucie humoru i z przymrużeniem oka traktuje wszystkie doniesienia na swój temat. Gdy jednak reporter przeambitni.pl postanowił to sprawdzić i zapytał o reklamę papieru toaletowego, celebrytka wściekła się, pokazując, że pojęcie dystansu do własnej osoby jest jej całkowicie obce.

"Słucham? Totalnie nie masz uzupełnionych informacji" - mówiła oburzona pytaniem.

"Nigdy w życiu nie promowałam papieru toaletowego. Chyba nigdy w życiu bym sobie na to nie pozwoliła" - zaznaczyła, dopytując jednocześnie, o co tak naprawdę chodzi.

Reklama

Reporter wytłumaczył jej, że mowa o artykule pod tytułem "Honorata promuje papier". Celebrytka przypomniała sobie sytuację i, próbując wyjaśnić całe zamieszanie, zareklamowała konkretnego producenta papieru toaletowego.

"Aaaaa, pewnie chodziło o jakieś moje śmieszne snapy, że był papier toaletowy firmy Queen i ja powiedziałam, że królowa jest na swoim właściwym miejscu. Pff, jeśli ludzie nie potrafią zrozumieć moich żartów i nie mają do tego dystansu, to bardzo im współczuję tego, że żyją w jakimś zakłamanym świecie. Wydaje mi się, że dystans jest czymś nieodzownym jeśli chodzi o element naszej codzienności" - mówiła Skarbek z filozoficznym zacięciem, tłumacząc, że "dystans ma do wszystkiego i jej życiu nie odbiega uśmiech nawet na sekundę". Poza tym bardzo dużo żartuje i ma ogromne poczucie humoru.

Dalej zganiła reportera za pytanie o papier toaletowy.

"Ludzie zazwyczaj biorą życie, to, co ich otacza, na serio i później wychodzą takie pytania jak twoje, czyli że promowałam papier toaletowy" - zakończyła rozmowę.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »