Przejdź na stronę główną Interia.pl

Heidi Klum i Vito Schnabel rozstali się przez... narkotyki?!

Po trzech latach wspólnego życia Heidi Klum (44 l.) postanowiła zerwać z młodszym o trzynaście lat miliarderem. Gazety rozpisują się teraz na temat możliwego powodu rozstania pary.

Koniec kolejnej miłości niemieckiej modelki! Heidi Klum zerwała z Vitem Schnablem (31 l.), amerykańskim miliarderem i handlarzem dzieł sztuki.

Reklama

Wprawdzie nie jest to pierwsze rozstanie modelki z bogaczem w trzyletniej historii ich związku, lecz do tej pory kryzysów nie komentowali na łamach gazet, a po jakimś czasie wracali do siebie.

Tym razem jednak modelka przemówiła w mediach. - Uznałam, że to dla mnie bardzo ważne, żeby zakończyć tę znajomość i zastanowić się nad przyszłością - powiedziała.

Nie wiadomo, dlaczego piękna Niemka postanowiła zerwać z Amerykaninem. Ale możliwe, że powodem jej decyzji był przestępczy epizod w życiu Vita Schnabla.

Niedawno wyszło na jaw to, że niespełna miesiąc przed rozstaniem z Klum miliarder został aresztowany podczas festiwalu rockowego Burning Man w Stanach Zjednoczonych, na który wybrał się bez ukochanej.

Policjanci znaleźli przy nim dużą ilość grzybów halucynogennych i zaszło podejrzenie, że miliarder zamierza udostępnić je osobom trzecim.

Dla Heidi Klum, która ma czworo dzieci i wiedzie zdrowy styl życia, narkotyki są nie do przyjęcia. Być może wystraszyła się wizji przyszłości u boku człowieka, który ich używa.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum | vito schnabel

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje