Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Heather Mills pozwana przez nianię

Heather Mills, była żona Paula McCartneya, została oskarżona przez nianię swojej córki o nieuzasadnione zwolnienie i dyskryminację płci.

Sara Trumble, która opiekowała się dziećmi McCartney'ów, wyznała przed sądem pracy, że wielokrotnie zostawała w pracy po godzinach, za co nie otrzymała dodatkowego wynagrodzenia. Twierdzi, że była lojalnym pracownikiem, a w zamian jej pracodawczyni ją wykorzystała.

Reklama

Trumble pracowała u McCartney od kwietnia 2004 roku. Kiedy para była jeszcze razem, Sara opiekowała się ich sześciomiesięczną wówczas córką, Beatrice, od godziny 10 do 18, 5 dni w tygodniu.

Twierdzi, że na początku pani Mills była bardzo miła. Z czasem jednak coraz częściej musiała zostawać po godzinach, czekając aż para wróci do domu, nie otrzymując wynagrodzenia za dodatkową pracę.

Charakter jej pracy zmienił się również podczas separacji Mills i McCartneya, kiedy to opieka nad córką była podzielona pomiędzy oboje rodziców. Otrzymywała wówczas 260 funtów na tydzień.

"Heather była bardzo zgorzkniała w stosunku do Paula. Wierzę, że byłam dla niej źródłem wsparcia w tym czasie" - powiedziała Sara Trumble.

Trumble twierdzi, że była modelka źle się do niej odnosiła, kiedy niania przechodziła trudną ciążę. Bez względu na jej stan, kazała jej również towarzyszyć sobie podczas wyjazdów.

Ciąża niani miała być również powodem jej zwolnienia. Proces został zawieszony do dziś, 30 marca, kiedy to Mills przedstawi swoją wersję wydarzeń.

Dowiedz się więcej na temat: Heather Mills

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje