Reklama
Reklama

Harry Styles spotyka się z Emily Ratajkowski? Para przyłapana na gorącym pocałunku!

Emily Ratajkowski od momentu rozstania z mężem wciąż ma problemy ze znalezieniem nowej miłości. Choć gwiazda łączona była już z kilkoma przystojnymi gwiazdorami, z żadnym z nich nie udało jej się zbudować nic poważnego. Ostatnio modelka o polskich korzeniach została przyłapana na czułościach z... Harrym Stylesem, który także zakończył niedawno burzliwy romans z Olivią Wilde. Czy to coś poważnego?

Emily Ratajkowski nie ma szczęścia w miłości?

Choć Emily Ratajkowski łączona była ostatnio zarówno z Bradem Pittem, jak i z komikiem Peterem Davidsonem, obie relacje zakończyły się jedynie przyjaźnią i modelka przez długi czas pozostawała singielką. Wszystko zmieniło się dopiero po kilku miesiącach, kiedy celebrytka o polskich korzeniach coraz częściej zaczęła się pojawiać w towarzystwie amerykańskiego komika 39-letniego Erica André.

Reklama

Emily i Andre byli wielokrotnie przyłapywani na wspólnych spacerze po ulicach Nowego Jorku. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się także plotki o ich wspólnym wypadzie na Kajmany. Komik i modelka świętowali też Dzień Zakochanych. Na instagramowym profilu 38-latka pojawiła się fotografia, na której towarzyszy mu... roznegliżowana gwiazda "Blurred Lines"!

Para wybrała się również na mecz New York Knicks w Madison Square Garden. Na tym samym spotkaniu gościła też między innymi raperka Iggy Azalea.

I choć mogło się wydawać, że związek modelki i komika kwitnie w najlepsze, raptem po dwóch miesiącach Emily Ratajkowski została przyłapana na pocałunku z kolejnym mężczyzną!

Emily Ratajkowski widziana w towarzystwie Harry'ego Stylesa

Celebrytka najwidoczniej szybko nudzi się poznanymi mężczyznami, dlatego nie próżnuje i co chwilę wpada w ramiona kolejnego przedstawiciela szeroko pojętej branży rozrywkowej. 31-latka, która zakończyła niedawno trwające cztery lata małżeństwo z ojcem swojego dziecka Sebastianem Bear-McClardem, została ostatnio przyłapana na czułościach z popularnym muzykiem - Harrym Stylesem! Wideo z ich romantycznego spaceru stało się już prawdziwym hitem internetu.

Czyżby modelka o polskich korzeniach i kontrowersyjny gwiazdor naprawdę byli parą? Fani zdziwieni są nie tylko informacją o tym, że celebryci zostali przyłapani na pocałunku. Internautów szokuje przede wszystkim to, w jak nieskrępowany sposób Styles i Ratajkowski oddają się czułościom na oczach tłumu przechodniów. W dodatku na jednym z zamieszczonych w sieci nagrań widzimy, jak modelka i piosenkarz tańczą ze sobą na środku ulicy!

Trzeba przyznać, że takie sceny widuje się częściej w teledyskach niż w prawdziwym życiu...

Zobacz też:

Emily Ratajkowski uczyła reporterkę poprawnej wymowy swojego nazwiska. Wideo hitem sieci 

Związek Emily Ratajkowski i Pete’a Davidsona to już przeszłość! Teraz łączy ich tylko... przyjaźń?

Olivia Wilde i Harry Styles już się rozstali. Podano powód rozstania

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski | Harry Styles
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy