Reklama

Reklama

Reklama

Hanna Żudziewicz pokazała ciążowy brzuszek. Wygląda na piąty miesiąc?

Hanna Żudziewicz (30 l.) i jej partner Jacek Jeschke spodziewają się narodzin dziecka. Tancerka pokazała właśnie ciążowy brzuszek i wyznała, że to już połowa ciąży. Czyli, skoro minęło 4,5 miesiąca, to Hania jest obecnie w piątym. Zgadlibyście?

Hanna Żudziewicz, chociaż jest związana z „Tańcem z gwiazdami” od jesieni 2014 roku, zdążyła już dwukrotnie zdobyć Kryształową Kulę, zrównując się w ten sposób, pod względem liczby zwycięstw, z weteranem show, Rafałem Maserakiem. Prywatnie Żudziewicz jest związana z Jackiem Jeschke, który również pełni w „Tańcu z gwiazdami” rolę trenera. W 12. edycji rywalizowali ze sobą przez 6 odcinków, aż widzowie podjęli decyzję o odesłaniu do domy Sylwii Bomby, którą trenował Jacek.

Reklama

Hania trafiła za to na Piotra Mroza, który okazał się tak pojętnym uczniem, że dał się doholować do finału, a następnie, po wyrównanej walce z Kajrą i Rafała Maserakiem, zdobył wraz z Hanią Kryształową Kulę oraz nagrodę pieniężną. 

W wywiadzie, który zwycięska para udzieliła Pomponikowi tuż po finale, oboje wyznali, że wygraną zainwestują w mieszkania.  Piotr planował sprzedać dotychczasowe, dołożyć i kupić większe, zaś Hania i Jacek ucieszyli się, że dzięki wygranej podgonią spłatę kredytu na kupione już mieszkanie. Kiedy na początku marca poinformowali o swoich zaręczynach, które odbyły się w Portofino, stało się jasne, że kolejna decyzja będzie zapewne związana z powiększeniem rodziny. 

Hanna Żudziewicz pokazuje ciążowy brzuszek

Jak wiadomo, wieść o ciąży nie należy do tych, które można trzymać w tajemnicy w nieskończoność. Jednak ciąża Hani okazała się wyjątkiem. Kiedy wraz z Jackiem w Dniu Matki pochwalili się, że zostaną rodzicami i pokazali zdjęcie USG, Hania pozowała do zdjęcia w czarnej, wąskiej sukience, ukazującej niemal zupełnie płaski brzuch. 

Widocznie nie wszyscy uwierzyli, że rzeczywiście jest w ciąży, bo kilka dni później pokazała zdjęcie w bikini, zrobione podczas relaksu w kompleksie basenowym Suntago. Tym razem coś się rzeczywiście rysuje, jednak Żudziewicz znów wprawiła wszystkich w osłupienie, komunikując, że to właśnie półmetek ciąży. Czy połowa piątego miesiąca. Widać? 

Zobacz też: 

Patrycja Markowska musi namawiać ojca do koncertowania. "Moje wyjście z tatą to jest dla mnie święto"

Chloe Ferry kusi w czarnej kreacji. Fani zachwyceni

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Żudziewicz | jacek jeschke | ciąża | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy