Reklama
Reklama

Hanna Zborowska-Neves została bez pracy! Przeżywa trudne chwile

Hanna Zborowska-Neves, ma obecnie nieciekawy okres. Na Instagramie wyjawiła, że jest zagubiona i przytłoczona swoją aktualną sytuacją.

Starsza córka Marii i Wiktora Zborowskich jeszcze kilka lat temu, w przeciwieństwie do swojej młodszej siostry, Zosi Zborowskiej, była praktycznie nikomu nieznana.

Wszystko zmieniło się, gdy Hanna Zborowska założyła konto na Instagramie i została, jak jej siostra, influencerką. Idąc za ciosem, poprowadziła też w TVN-ie program "Egzotyczne podróże na każdą kieszeń".

Wówczas media zaczęły się rozpisywać o jej życiu prywatnym.

Hanna Zborowska od lat żyje w Brazylii, dokąd przeprowadziła się dla swojego byłego już męża i ojca swoich córek. Obecnie para jest po rozwodzie, a siostra Zosi układa sobie życie u boku nowego partnera, niejakiego Marcelo.

Reklama

Mogłoby się wydawać, że w jej życiu znów nastąpiła harmonia i jest najszczęśliwsza na świecie. Niestety, jak sama wyznała, obecnie przeżywa trudny okres.

Hanna Zborowska już wcześniej zdradziła, że walczyła z depresją.

Hanna Zborowska została bez pracy

Co teraz sprawiło, że nie czuje się dobrze? Jak się okazuje, jej sytuacja jest nieciekawa m.in. z powodu braku pracy.

Zborowska, nauczona doświadczeniem, nie zamierza jednak się poddawać. Po kilku godzinach płaczu, jak sama przyznała, zaczęła myśleć w zupełnie innym kierunku.

Doceniła to, że ona i jej córki są zdrowe i doszła do wniosku, że znając języki obce oraz mając dobre wykształcenie, a także życzliwych ludzi wokół, z pewnością sobie poradzi.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama