Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Hanna Lis przytula się do Leszka Stanka na warsztatach kulinarnych

Hanna (48 l.) i Tomasz (52 l.) Lisowie już od dawna nie pokazują się razem publicznie. U boku dziennikarki można za to spotkać innego mężczyznę - Leszka Stanka (37 l.). To właśnie on towarzyszył jej podczas ostatniego wydarzenia medialnego.

Jakiś czas temu media obiegła wieść o rozstaniu Hanny i Tomasza Lisów. Dziennikarka miała wyprowadzić się ze wspólnego domu w Konstancinie. Na łamach "Pani" potwierdziła, że istotnie zamieszka na Powiślu.

Reklama

"Jeśli chodzi o zmiany w moim życiu prywatnym, to powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam" -stwierdziła. 

Już wcześniej spekulowano, że między małżonkami nie układa się najlepiej. Do programu "Azja Express" Hanna wcale nie wzięła Tomasza, a swojego przyjaciela, Łukasza Jemioła. I to z nim u boku przyszła na wesele Majdanów... 

Wsparciem jest dla niej najwyraźniej także Leszek Stanek. Ostatnio towarzyszył jej podczas warsztatów kulinarnych, których była gwiazdą. Przed aparatami nie zabrakło wzajemnych czułych gestów...

*** 
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje