Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Hanna Lis ma powody do smutku. Jej program znika z anteny!

Chyba nie tak to miało być. Kiedy Hanna Lis (47 l.) po udziale w „Azja Express” dostała swój program w TVN Style, zapewne wiązała z tym wielkie nadzieje. Teraz okazuje się, że „Bez planu” znika z anteny!

Udział w "Azja Express" opłacił się żonie Lisa. W końcu została doceniona i dostała swój program "Bez planu", który emitowany był w TVN Style. 

Reklama

Na antenie mogliśmy zobaczyć jej zagraniczne wojaże. Hanna zwiedzała cudowne miejsca i smakowała lokalnych potraw, o których później opowiadała przed kamerą. 

W grudniu w mediach plotkowano, że ten format chyba nie za bardzo spodobał się widzom i oglądalność nie była zadowalająca. "Program został zdjęty ze względu na niską oglądalność, i to bez przedłużenia umowy. Mówi się, że to była klapa. Hania musi szukać nowego pomysłu na siebie" - opowiadał informator "Super Expressu".

Głos zabrała sama zainteresowana i obwieściła, że nie ma pojęcia, skąd takie doniesienia. "Na początku tego tygodnia zapadła decyzja o kontynuacji formatu" - stwierdziła. I jej słowa się potwierdziły - drugi sezon programu faktycznie został wyemitowany.

Jednak trzeciego już nie będzie. Poinformowała o tym Hanka w rozmowie z "Vivą!".

"W TVN Style dostałam wolną rękę. Mogłam sobie sama wymyślić program. No to wymyśliłam "Bez planu". Kuchnia - tak, ale pokazana w szerszym kontekście: kulturowym, historycznym, niekiedy nawet politycznym. Taki był mój plan, ale chyba nie do końca okazał się kompatybilny z planem stacji typowo lifestylowej, w dodatku niewielkiej, a więc niedysponującej dużymi budżetami. A ten program był pieruńsko drogi. (...) Chyba się wszyscy trochę przeliczyliśmy, więc na razie ciąg dalszy nie nastąpi" - zdradziła.

Oglądaliście jej program? Będzie go wam brakowało?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje