Reklama

Reklama

Reklama

Hanna Lis komentuje stan zdrowia Tomasza Lisa! Aż trudno uwierzyć!

Hanna Lis (49 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie stanu zdrowia Tomasza Lisa (53 l.). Wiadomo, co z dziennikarzem!

W środę media obiegła informacja o tym, że Tomasz Lis w ciężkim stanie trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Jeden z tabloidów skontaktował się nawet z lekarzem, który zna sytuację dziennikarza. 

"Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii" - zdradził "Super Expresowi" jeden z lekarzy. 

Wiadomo, że redaktor naczelny "Newsweeka" znajduje się w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie. Dziennikarz w feralny dzień był umówiony na rozmowę z sędzią Pawłem Juszczynem. Niestety, do spotkania nie doszło, gdyż stan zdrowia Lisa nagle się pogorszył i konieczna była hospitalizacja. 

Reklama

"Lis miał spotkać się z sędzią Pawłem Juszczynem, który zażądał od Kancelarii Sejmu ujawnienia list poparcie dla KRS i za to wszczęto przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne" - informuje "Super Express".  

Głos w sprawie stanu zdrowia Tomka zabrała również Hanna Lis, która uspokoiła fanów prezentera. 

"Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym ‘stanie ciężkim’ są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy" - napisała na Twitterze dziennikarka. 

Na razie nie wiadomo, co dokładnie dolega Lisowi. Fani dziwią się nagłym pogorszeniem zdrowia dziennikarza, gdyż Tomek od lat prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia. Znajomi prezentera za pośrednictwem mediów społecznościowych ślą dobrą energię i słowa otuchy, a także życzą szybkiego powrotu do zdrowia. 

My również przyłączamy się do tych życzeń!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Tomasz Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy