Reklama
Reklama

Halloween: Małgorzata Rozenek-Majdan gotowa na świętowanie. Poszła na laser i przez trzy tygodnie głodziła się!

Małgorzata Rozenek-Majdan (40 z małym plusikiem) intensywnie przygotowuje się do Halloween. Poszła na laser, była na diecie. Ostatnio relacjonowała na swoim Stories wyprawę po dynie. Jak zapowiedziała, w jej domu będzie się działo.

Halloween w Polsce

Halloween to święto uwielbiane przez celebrytów na całym świecie. Choć wielu uważa, że zagraża polskiej tradycji, rodzime gwiazdy lubią się przebierać i przystrajać na ten wyjątkowy dzień.

Małgorzata Socha na Instagramie pochwaliła się domem ozdobionym na wzór amerykański. Internauci ostrzegli ją, że "ksiądz po kolędzie nie wejdzie", ale chyba nie zrobiło to na niej większego wrażenia. Zapewne ma na co wydawać ciężko zarobione pieniądze. Inna z obserwatorek pisała, że mieszka w Kanadzie, jej dziecko chodzi do katolickiej szkoły i Halloween obchodzi się tam regularnie.

Reklama

Na amerykańskie zaduszki czeka również Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak zdradziła na InstaStories, kupiła już dynie i przygotowuje coś nadzwyczajnego.

Rozenek zrobiła sobie głodówkę

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła także, że Halloween będzie świętować wyczyszczona i wygłodzona. Przez kilka ostatnich tygodni jadła bowiem jedynie owoce i warzywa.

Celebrytka wyjaśniała, że chce być wyposzczona przed zimą po letnim swawoleniu. Pizza, lody - na sumieniu ma sporo grzeszków. W nowy rok pragnie wejść z "czystą nową energią".

Co ciekawe, według lekarzy zdrowy organizm ludzki nie potrzebuje postów i głodówek. Sam się bowiem doskonale oczyszcza i filtruje.

Zobacz też:

Buzek szczerze o zdradzie

Facebook zmieni nazwę. Na jaką?

Manowska bez makijażu. Wciąż zachwyca

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halloween | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama