Reklama
Reklama

Halloween: Małgorzata Socha udekorowała dom. „Ksiądz nie wejdzie”

Małgorzata Socha (41 l.), mama trojga dzieci, nie ukrywa, że jej rodzinie bliskie są Zaduszki w wydaniu amerykańskim, czyli Halloween z przebierankami, dyniami i zbieraniem cukierków. Oberwało jej się za to od fanów…

Od kilku lat nasila się w Polsce dyskusja wokół Hallowen, które przez lata było znane Polakom głównie z amerykańskich filmów. Nie brakuje osób, które wolałyby, żeby tak zostało. Zwłaszcza po prawej stronie sceny politycznej przeważa obawa, że Halloween zagraża tradycyjnym obchodom dnia Wszystkich Świętych. Urokowi przebieranek, dyni i zbierania cukierków nie oparła się Małgorzata Socha. Na Instagramie zamieściła zdjęcie swojego domu ozdobionego na wzór amerykański, chociaż z sposób stonowany, bo bez pajęczyn. Aktorka opatrzyła zdjęcie podpisem: 

Reklama

Czyli: nadchodzi Halloween. Pod zdjęciem pojawiły się pełne zachwytu komentarze, ale też i takie, których autorzy wypominają aktorce, że sprzeniewierza się polskiej tradycji: 

Chociaż komentarz nawet się trochę rymuje, wywołał kolejną dyskusję, Ktoś napisał, że nie ma powodu, by obie tradycje nie mogły funkcjonować w symbiozie:

Niektórzy uznali, że to nawet lepiej, gdy ksiądz nie wpada po kolędzie, a inni zwracali uwagę, że po kolędzie to raczej zimą, a do tego czasu Socha zdąży wymienić dynie na renifery. Myślicie, że jest się o co kłócić? 

Małgorzatę Sochę możecie oglądać w "Przyjaciółkach" - odcinki są dostępne w dowolnej chwili na Polsat GO!

Zobacz też: 

Przykre doniesienia zza oceanu. Z Harry'm nie jest najlepiej

Kendall Jenner zachwyca sylwetką. Jak bogini

Incydent na przejściu granicznym. Nowe informacje

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy