Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Halit Ergenç z serialu "Wspaniałe stulecie" to straszny kobieciarz. Fruwał "z łóżka do łóżka"!

​On w 2014 roku zdobył tytuł najbardziej seksownego mężczyzny w Turcji. Ona uznawana jest za najpiękniejszą aktorkę. Nic dziwnego, że małżeństwu Halita Ergença (45), czyli sułtana Sulejmana ze Wspaniałego stulecia, i Bergüzar Korel (33) towarzyszy sympatia rodaków. Ale nie zawsze tak było.

Narodziny ich miłości to był skandal. Bergüzar została nazwana cudzołożnicą, postępowania Halita nikt nie mógł zrozumieć. Jak doszło do tego, że potępiani kiedyś kochankowie cieszą się dziś sympatią?

Reklama

- Gdy zobaczyłem Bergüzar po raz pierwszy, stałem jak porażony - wspominał Halit. Zdarzyło się to w 2006 roku, na planie serialu "Tysiąc i jedna noc".

Początkowo Halit nie wierzył, że tak piękna kobieta może być nim zainteresowana.

- Do tej pory żyłem jak dziki koliber, fruwałem z kwiatka na kwiatek, z łóżka do łóżka - przyznawał.

Kilka miesięcy wcześniej wydawało mu się, że spotkał kobietę swojego życia - aktorkę Gizem Soysaldi (36). Oświadczył się jej, wyznaczono datę ślubu. I wtedy spotkał Bergüzar...

Praca w serialu, w którym grali zakochanych, bardzo ich zbliżyła. Przełomowa była pełna namiętności scena łóżkowa. Udawane pożądanie zamieniło się w prawdziwe. Zaczęli się spotykać poza planem. W tajemnicy, bo Bergüzar miała chłopaka, a Halit wziął ślub z Gizem.

Gdy wypowiadał słowa przysięgi małżeńskiej, wiedział, że robi błąd. Na rozwód zdecydował się dopiero kilka miesięcy później, kiedy Gizem była w ciąży. Odtrącona żona poddała się aborcji...

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje