Reklama

Reklama

Reklama

Gwiazdy "M jak miłość" stanęły na ślubnym kobiercu! Razem w serialu i w życiu!

Maurycy Popiel (31 l.) i Izabela Warykiewicz (37 l.) stanęli na ślubnym kobiercu! Aktorzy znani szerszej publiczności z występowania w serialu "M jak miłość" powiedzieli sobie "TAK" w tajemnicy. Zobaczcie zdjęcia z kameralnej uroczystości.

Aktorzy serialu "M jak miłość": Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz zdecydowali się na ślub! Para występuje razem w serialu, ale ich wątki się za sobą nie łączą. Za to w życiu prywatnym aktorzy od wielu lat tworzą udany związek.

Maurycy Popiel od dziecka związany jest z aktorstwem. Jego mam, Lidia Bogaczówna również jest artystką.

31-latek w 2013 roku ukończył studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Grał na deskach kilku teatrów, ale szerszej publiczności dał się poznać za sprawą roli Olka Chodakowskiego w "M jak miłość". W formacie występuje już 7 lat. Popiel wystąpił również w 13. edycji programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Także jego żona, Izabela Warykiewicz dołączyła do obsady popularnego tasiemca. Kobieta jest starsza od ukochanego o 6 lat, ale różnica wieku nie przeszkadza świeżo upieczonym małżonkom. Para miesiąc temu stanęła na ślubnym kobiercu i tym samym zalegalizowała swój związek.

Reklama

"M jak miłość" Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz wzięli ślub

Uroczystość zaślubin odbyła się miesiąc temu w krakowskim kościele. Na ceremonię Popiel i Warykiewicz zaprosili nielicznych gości, ale wśród nich nie zabrakło kolegi po fachu, Mikołaja Roznerskiego.

Para długo trzymała informację o ślubie w tajemnicy, ale w końcu 37-latka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej. Pod zdjęciem pojawiło się dużo komentarzy z gratulacjami dla nowożeńców.

"Cudownie" - napisała Basia Kurdej-Szatan.

"Wszystkiego pięknego dla Was!!! Kochajcie się do końca świata" - dodała Adriana Kalska. 

"Szok" - skwitowała aktorka Anna Próchniak.

Zobaczcie, jak w tym ważnym dniu prezentowali się państwo młodzi!

Sprawdźcie również:

Izabela Warykiewicz i Maurycy Popiel: Nowa para w polskim show-biznesie

Co się stało ze Steffenem Möllerem? Joanna Koroniewska ujawnia

Piotr Swend był wielką gwiazdą "Klanu". Dziś oswaja temat niepełnosprawności


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "​M jak miłość" | Maurycy Popiel | Izabela Warykiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy