Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Izabela Warykiewicz i Maurycy Popiel: Nowa para w polskim show-biznesie

Izabela Warykiewicz i Maurycy Popiel to nowa para w polskim show-biznesie. Skąd ich znamy?

Sobotni, wiosenny wieczór. W jednym z krakowskich kin, na czerwonym dywanie pozuje do zdjęć uśmiechnięta, obejmująca się para. To Izabela Warykiewicz (34 l.), znana z roli dziennikarki w serialu Na dobre i na złe, oraz Maurycy Popiel (29 l.), czyli Olek Chodakowski z M jak miłość. Czyżby tę parę aktorów łączyło coś więcej?

Reklama

- Znają się kilka lat, ale na początku byli jedynie przyjaciółmi. Z czasem zaczęli odkrywać, że łączy ich coraz więcej... - zdradza w rozmowie z "Rewią" ich znajoma.

Izabela i Maurycy studiowali w krakowskiej szkole teatralnej, mieli wielu wspólnych przyjaciół. Po studiach przeprowadzili się do Warszawy, gdzie również spędzali ze sobą czas.

- W większej grupce bardzo często chodzili wieczorami do knajpek i klubów. Wtedy też zaczęli się do siebie powoli zbliżać. Są naprawdę świetną parą, mimo że Iza jest starsza od Maurycego o 6 lat - zauważa informatorka tygodnika.

Lubią wycieczki w góry, w które starają się wyjeżdżać tak często, jak tylko mogą. Maurycy zachwycił ukochaną tym, że lubi i potrafi gotować.

- Moją specjalnością jest domowy rosół. Najprostsze potrawy są największym sprawdzianem dla kucharza - zdradza aktor. Izabelę Warykiewicz polubiła też mama jej ukochanego, krakowska aktorka Lidia Bogaczówna (61). Aktor nigdy nie ukrywał, że bardzo liczy się z jej zdaniem.

- Staram się rozwiązywać problemy samemu, ale kiedy potrzebuję rady, to proszę mamę o pomoc - wyznał. A taka pomoc się przyda, choćby przy organizacji ślubu i wesela, o czym podobno mówi się coraz głośniej.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje