Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gwiazdy kupczą prywatnością

Są niekonsekwentni, podkreślają, że ich życie prywatne nie jest na sprzedaż, po czym udzielają wywiadów, w których bez skrępowania opowiadają o intymnych szczegółach ze swojego pożycia.

Kazimierz Marcinkiewicz jeszcze niedawno zarzekał się, że już nigdy nie opowie w prasie o swoim związku z Isabel. "Wara od mojego prywatnego życia. Nie będzie ani słowa na tematy prywatne już nigdy" - deklarował.

Reklama

Nie musiało upłynąć wiele czasu, by parę można było zobaczyć na 18-stronicowej [sic!] sesji z podróży poślubnej do Wenecji. Zdjęciom towarzyszyła rozmowa na tematy intymne. (ZOBACZ)

Niekonsekwentna jest również Kayah, która z jednej strony gardzi wynurzeniami i tanią autopromocją, a z drugiej udziela "szczerych", niepotrzebnych wywiadów, gdzie otwarcie opowiada o braku seksu, samotności i chorobie. W jednym z ostatnich pokazała również dorastającego syna. (ZOBACZ)

Joanna Liszowska o każdej swojej miłości informuje na łamach kolorowych czasopism. (ZOBACZ) Mistrzynią farsy jest jednak Edyta Górniak, która, niestety, jest uzależniona od zamieszania wokół swojej osoby.

Kilka lat temu obraziła się na dziennikarzy nazywając ich hienami. Deklarowała, że zniknie ze sceny muzycznej. Nie dotrzymała słowa. Wróciła. Po rozstaniu z mężem udzieliła gorzkiego wywiadu, w którym opowiedziała o koszmarze życia z Dariuszem Krupą. (ZOBACZ)

Kasia Skrzynecka również lubi kupczyć prywatnością. "Raz na jakiś czas zaspokajamy ciekawość czytelników szczerą rozmową" - tłumaczy. Uważa się jednak za celebrytkę, która gardzi tego typu zachowaniami. Wywiadów dotyczących jej związków nie sposób zliczyć. Co rusz obiecuje, że ten, którego właśnie udziela, jest ostatnim. Oczywiście do czasu następnego... (ZOBACZ)

Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy - zestawienie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje