Reklama
Reklama

Gwiazdor przekazał radosne wieści. Zostanie ojcem

Bilguun Ariunbaatar i jego ukochana - Kamila - pokazali urocze zdjęcia ze wspólnej sesji. Showman i prezenter poinformował, że niebawem znów zostanie tatą.

Bilguun Ariunbaatar zdobył serca widzów, kiedy przed laty został zaangażowany przez Szymona Majewskiego do jego show, gdzie występował jako reporter fikcyjnej telewizji mongolskiej. Podziwiano go, za to, że pięknie mówi po polsku, choć z akcentem. Mało kto wiedział wówczas, że  Bilguun od urodzenia mieszka w Polsce i w rzeczywistości doskonale posługuje się polszczyzną.

Reklama

"Trafiłem do telewizji przypadkiem. Dowiedziałem się, że Szymon Majewski szuka... Eskimosa. Po pierwszym występie dostałem propozycję stałej współpracy" - wspomina.

Bilguun Ariunbaatar był ulubieńcem widzów

Wkrótce Bilguun dostał propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". Ku zaskoczeniu wielu okazał się utalentowanym tancerzem i w rywalizacji półfinałowej pokonał Katarzynę Zielińską oraz Weronikę Marczuk. Przegrał jednak z Kacprem Kuszewskim, który zdobył Kryształową Kulę. Bilguun pojawił się potem w "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz kilku innych telewizyjnych show. Kiedy jednak zniknął z ekranów na własne życzenie, zaczął mieć problemy finansowe. 

W 2016 roku Bilguun Ariunbaatar oznajmił, że został ojcem. Na świat przyszła Antonina. Niestety związek z matką dziewczynki nie przetrwał i po burzliwym rozstaniu gwiazdor związał się z Kamilą Rolak. 

Bilguun Ariunbaatar zostanie ojcem

Bilguun i Kamila przekazali właśnie radosne wieści. Para spodziewa się dziecka. W sieci zamieścili zdjęcia z sesji ciążowej, które podpisali:

"Unia polsko-mongolska 2024, czyli wyczekiwanie na wisienkę na torcie naszego życia".

Zobacz też:

Bilguun Ariunbaatar zakochany. Pokazał zdjęcia z partnerką. Ale piękność!

Bilguun Ariunbaatar walczy z chorobą! Jest bliski bankructwa!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bilguun Ariunbaatar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama