Reklama
Reklama

Gwiazdor „M jak miłość” jest nie do poznania. Schudł 30 kilogramów bez diety

Bartłomiej Nowosielski, znany z serialu „M jak miłość”, przeszedł zadziwiającą metamorfozę. Aktor dzięki specjalistycznej operacji stracił 30 kilogramów. Półtora roku po zabiegu ujawnił, jak wygląda jego codzienność. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Gwiazdor "M jak miłość" przeszedł operację. Dzięki temu zmienił wygląd

Bartłomiej Nowosielski zasłynął z roli w popularnych serialach “M jak miłość", "Barwy szczęścia", czy "Klan". Aktor od ponad dwóch lat wciela się w rolę dobrodusznego sadownika Tadeusza Kiemlicza, który z otwartym sercem zapatruje się na ludzi wokół i stara się nieść im pomoc.

Gwiazdor gra również na deskach Teatru Ateneum, z którym związany jest od 2008 r.

Od wielu miesięcy da się zaobserwować ogromną zmianę wyglądu aktora. Mężczyzna niedawno zrzucił dziesiątki zbędnych kilogramów. Wszystko dzięki zabiegowi, któremu poddał się, walcząc o swoje zdrowie. W chwili, gdy postanowił wykonać zabieg, ważył aż 163 kg. Interwencja chirurgów była więc konieczna, ale stanowiła jedynie wstęp do dalszej walki aktora.

Reklama

"Poddałem się endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka. Dbam też o aktywność fizyczną, szczególnie podczas zabaw z dziećmi. Córki bardzo mnie motywują. Nie dają mnie oraz żonie szansy na odpoczynek" - opowiadał w rozmowie z “Super Expressem".

Nowosielski schudł aż 30 kg. Jego waga wciąż spada

Systematyczne ćwiczenia i  dieta sprawiły, że aktor zdołał zrzucić aż 30 kilogramów. Na tym jednak nie zamierza przestać. Każdy kolejny tydzień przynosi mu nowe sukcesy.

"Obecnie schudłem kolejne trzy kilo. Powolutku idzie do dołu. Pewnie, że się będę musiał wspomagać jeszcze farmakologicznie, ale na razie jest ok" - orzekł artysta.

Na szczęście, aktor nie narzeka na dietę, bo dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu i doborowi produktów, czerpie przyjemność z posiłków. Jego codzienne żywienie nie wymaga więc wielu poświęceń.

"Nie muszę trzymać jakiejś drastycznej diety. Na początku waga spada bardzo drastycznie, ale potem utrzymuje się na stałym poziomie lub [maleje - przyp. red.] w znacznie wolniejszym tempie" - opowiadał “Super Expressowi" Bartłomiej Nowosielski.

Zobacz też:

Bartłomiej Nowosielski z "M jak miłość" zmienił się po operacji. "Mam dla kogo żyć"

Młoda gwiazda "M jak miłość" opala się topless na motorówce. Co za widoki!

Kuszewski pracował w "M jak miłość" 2 dni w miesiącu. Żali się: "Pięć tysięcy miesięcznie to są zarobki na poziomie gwiazdy"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Nowosielski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy