Reklama
Reklama

Gwiazda "M jak miłość" podzieliła się zaskakującą informacją. Zrobiła to w wyjątkowych okolicznościach

Melania Grzesiewicz (32 l.) to popularna aktorka, której kariera rozwija się w niesamowitym tempie. W social mediach zebrała już pokaźną grupę 50 tysięcy obserwujących. Gwiazda "M jak miłość" bardzo ceni swoich odbiorców i chętnie opowiada im o swoim życiu. Tym razem powiedziała co nieco na temat rodziny. Zaskoczeni?

Melania Grzesiewicz ujawniła, czyją jest córką?

Melania Grzesiewicz, aktorka znana z serialu "Polowanie na ćmy" oraz "M jak miłość" coraz szybciej zyskuje sławę, przez co może liczyć na napływ nowych współprac. Ostatnio spróbowała swoich sił w zupełnie nowej roli. Fani są pewni, że odnalazła się w niej doskonale.

O co chodzi? O występ w "Jaka to melodia?". W programie aktorka razem z innymi gwiazdami produkcji "Polowanie na ćmy": Weroniką Dzierżyńską oraz Przemkiem Stippą zbierała pieniądze na pomoc fundacji. Zapraszając do oglądania, zdradziła wyjątkowy szczegół ze swojego życia!

Reklama

Melania Grzesiewicz jest córką muzyka

Melania Grzesiewicz skorzystała z okazji i we wpisie zachęcającym do oglądania charytatywnego odcinka programu "Jak to melodia?", podzieliła się z fanami wyjątkowym szczegółem ze swojego życia.

"Jako córka muzyka i siostra wokalistki podeszłam do zadania bardzo serio" - napisała, komentując swoje wystąpienie w znanym muzycznym programie.

Melania Grzesiewicz muzykę ma we krwi

Tak jak powiedziała tak zrobiła. Gwiazda "M jak miłość" wygrała odcinek.

"Wygrałam, jak na córkę muzyka przystało!" - podzieliła się komunikatem. Fani nie kryli swojej radości. Posypały się gratulacje i zachwyty nad wyglądem aktorki. W programie wystąpiła w kolorowym komplecie, doskonale pasującym do jasnej cery i ciemnych włosów.

Melania Grzesiewicz zrezygnowała z ważnej roli?

Ostatnio wokół Melanii Grzesiewicz powstało wiele zamieszania. Wierni fani na chwilę wstrzymali oddech, gdy dowiedzieli się, że aktorka kończy współpracę ze znaną produkcją. Na szczęście nie chodziło o "M jak miłość". Aktorka dalej będzie grać w popularnym serialu.

Koniec współpracy dotyczy "Polowania na ćmy", gdzie wcieliła się w rolę kobiety lekkich obyczajów. Serial został przedłużony na kolejny sezon, jednak już bez postaci znanej aktorki. Ponieważ na koniec swojej współpracy aktorce udało się wygrać pieniądze na cel charytatywny, na pewno jest zadowolona z takiej pamiątki - tak jak i reakcji fanów na zdjęcie, które udostępnia na Instagramie.

Kiedy Melania Grzesiewicz rozpoczęła karierę?

Melania Grzesiewicz ukończyła w 2019 roku studia na Wydziale Aktorskim Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Już rok później dostała rolę w jednym z najpopularniejszych polskich seriali "M jak miłość". Wciela się w nim w sekretarkę w kancelarii Budzyńskiego i Wernera. Rola Anity miała być dla niej epizodem, jednak sympatyczna pracownica kancelarii tak przypadła do gustu widzom, że produkcja postanowiła rozbudować jej wątek. Grzesiewicz zyskała dzięki temu spore grono fanów. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 50 tysięcy osób.

Oprócz kariery aktorskiej Melania rozwija się jako aktorka dubbingowa. Swojego głosu użyczyła m.in. w "Nieuchwytni", "Koci domek Gabi" oraz hicie "Bumblebee".

Czytaj też:

To koniec "M jak miłość". W sieci wrze. Fani oburzeni decyzją TVP

Wiadomo już, jak zakończy się wątek Emiliana Kamińskiego w "M jak miłość". Nie zabraknie wzruszeń

Gigantyczna kara za zabicie osy w Niemczech. Nawet 65 tys. euro

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy