Reklama
Reklama

Gwen Stefani zmieniła się nie do poznania! Co się stało z twarzą wokalistki No Doubt?

Gwen Stefani (52 l.) gościła niedawno w amerykańskim talk show "Late Night with Seth Meyers", w którym opowiadała m.in. o początkach swojej kariery i udziale w najnowszej edycji programu "The Voice". Opowieści opowieściami, ale fani zadziornej niegdyś wokalistki zwrócili uwagę na coś innego, bowiem... Gwen Stefani zmieniła się nie do poznania! Czy to efekt diety, a może treningów?

Gwen Stefani przeszła prawdziwą metamorfozę

Trzeba przyznać, że twarz liderki rockowej formacji No Doubt zmieniła się na tyle mocno, że można mieć wątpliwości, czy to na pewno ona.

Okazuje się, że metamorfoza artystki nie jest zasługą diety bezglutenowej, czy treningów jogi, tylko zabiegów medycyny naturalnej.

Choć piosenkarka jeszcze nie przyznała tego wprost, najnowsze nagranie z jej udziałem nie pozostawia żadnych wątpliwości:

"Młodzieńczy wygląd" piosenkarki od dawna zastanawiał fanów. Jednak do tej pory artystka nie wypowiedziała się publicznie na temat tego, jakie ma sposoby na zatrzymywanie czasu.

Reklama

Wokalistka No Doubt korzysta z zabiegów medycyny naturalnej?

Kiedy w 2016 roku podczas jednego z wywiadów padło pytanie o to, czemu piosenkarka zawdzięcza swój wygląd, ta odpowiedziała tajemniczo: "mój lifting twarzy zawdzięczam zakochaniu".

Parę lat później przyznała przed kamerami, że starzenie się nie jest łatwe - w szczególności "dla kobiet i ludzi, którzy byli w świetle reflektorów".

Pod najnowszym wywiadem, w którym fani z trudem rozpoznają dawną Gwen, pojawia się masa krytycznych komentarzy.

Wielbiciele piosenkarki nie kryją zawodu. Niektórzy zarzucają liderce No Doubt, że zwyczajnie "poszła na łatwiznę i wygląda tak samo jak wszystkie gwiazdy".

"Gwen zmieniła się nie do poznania. Niebezpiecznie szybko zmienia się w Jocelyn Wildenstein" - napisał jeden z internautów.

"Dlaczego ona to sobie zrobiła? Była tak naturalnie piękna. Byłoby cudownie patrzeć jak naturalnie zmienia się z wiekiem, na pewno wciąż wyglądałaby pięknie. Wielka szkoda" - czytamy w innym komentarzu.

"Pamiętam ją z różowymi włosami i aparatem na zęby. Nie mogę uwierzyć w to, jak teraz wygląda!" - skomentował zrozpaczony fan.

Czy Wam udało się rozpoznać dawną Gwen Stefani w nowym wydaniu?

Zobacz też:

AFI Award: Gwen Stefani w balowej sukni, a Blake Shelton w jeansach. Wpadka?

Szczuka komentuje koszmarną wpadkę w RMF FM: "Nie widzę powodu..." 

"Love Island" ma nowego uczstnika. Aleksander Sasha to nie nowicjusz
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gwen Stefani
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy