Reklama
Reklama

Grzegorz Krychowiak żartuje z siebie na Instagramie: "Żebym ja tak grał, jak wychodzę na zdjęciach"

Grzegorz Krychowiak kilkukrotnie udowodnił już, że ma duży dystans do siebie. Internauci wielokrotnie zwracali uwagę, że pomocnik reprezentacji Polski doskonale odnajduje się za obiektywem i w roli modela, a nieco gorzej na boisku. Okazuje się, że piłkarz również potrafi rozbawić swoich obserwatorów. Ostatnio dał temu wyraz...

Grzegorz Krychowiak swoją piłkarską karierę rozpoczynał w klubie Orzeł Mrzeżyno, a tuż przed sezonem 2006/2007 trafił do akademii francuskiego Girondins Bordeaux. W 2021 roku oficjalnie ogłoszono podpisanie trzyletniego kontraktu Krychowiaka z rosyjskim klubem FK Krasnodar.

Wszystko zmieniło się po brutalnej inwazji Rosji na Ukrainę. Wówczas to piłkarz postanowił opuścić szeregi rosyjskiego klubu, a Krychowiak do odejścia miał też zachęcać innych obcokrajowców występujących w Krasnodarze.

Reklama

Piłkarz skorzystał z procedury FIFA, która umożliwiła piłkarzom ligi rosyjskiej dokończenie sezonu w innym klubie. Został więc wypożyczony do końca sezonu 2021/2022 do greckiego klubu AEK Ateny. 9 lipca zaś trafił na rok do saudyjskiego klubu Al-Shabab Rijad.

Sezon ligowy w Arabii Saudyjskiej rozpoczyna się 25 sierpnia, więc Krychowiak korzysta z ostatnich dni urlopu. Na pierwszym treningu musi stawić się już 17 lipca. Grzegorz nie zapomina jednak o swoich wiernych fanach na Instagramie.

Krychowiak żartuje z siebie na Instagramie

Tym razem modny piłkarz opublikował fotkę w liliowej marynarce, srebrnych spodniach i białej koszuli. Krychowiak doskonale zdaje sobie sprawę, że modelowanie dobrze mu wychodzi, bo zdobył się na małą autoironię.

Komentarz piłkarza rozbawił internautów, którzy docenili jego poczucie humoru. Część pozostawiła kilka słów od siebie w podobnym tonie...

Doceniacie jego poczucie humoru?

Zobacz też:

Żona Krychowiaka pokazała gorące kadry z sypialni! Pozuje bez stanika i wypina pośladki

Sebastian Fabijański przyznał się do zażywania narkotyków. Co mu grozi?

Tak mieszka Grzegorz Krychowiak i jego żona. Paryski szyk robi wrażenie

POMAGAMY UKRAINIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Krychowiak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama