Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Grażyna Wiśniewska o alkoholu i Michale Wiśniewskim: "Upijał się przez całe lata"

Grażyna Wiśniewska, matka gwiazdora "Ich Troje", opowiedziała, jak patrzyła na problemy z alkoholem swojego syna. Michał Wiśniewski (46 l.) "upijał się przez całe lata". Przez długi czas nie mogła nic na to poradzić...

Michał Wiśniewski już nie raz opowiadał o swoim trudnym dzieciństwie. Ojciec popełnił samobójstwo, matka popadła w alkoholizm, a on tułał się po domach dziecka i rodzinach zastępczych. 

Reklama

Przez długi czas jego relacje z matką nie były najlepsze. Później się to zmieniło - wokalista pomógł Grażynie Wiśniewskiej zerwać z nałogiem. Zabrał ją na detoks, a ona miała ogromną motywację, by przestać pić - chciała poznać wnuki i "być trzeźwą babcią". 

Później przyszedł czas na zamianę ról. Tym razem to matka wyciągnęła pomocną dłoń do Wiśniewskiego. Wokalista też miał problemy z nadużywaniem alkoholu. Skończył z tym trzy lata temu. 

"Kamień spadł mi z serca, kiedy i Michał zdecydował się na wszycie esperalu. Widziałam, jak upijał się przez całe lata, ale nie mogłam nic zrobić do momentu, w którym sam nie pozwolił sobie pomóc. Tak jest z alkoholikami. Trzeba wkroczyć w odpowiednim momencie i działać. A Michał miał wtedy mnie i żonę" - tłumaczy Grażyna Wiśniewska w "Super Expressie" i dodaje, że Dominika to "wspaniała dziewczyna". 

Matka Michała miała dość milczenia. Opowiedziała prawdę o swoim nałogu w książce.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje