Reklama

Reklama

Reklama

Grażyna Szapołowska pochwaliła się wnuczką. 22-letnia piękność występuje w popularnym serialu!

Karolina Matej (22 l.) to wnuczka Grażyny Szapołowskiej (69 l.). Znana babcia jest z niej bardzo dumna i często chwali się jej zdjęciami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się okazuje, 22-latka odziedziczyła po Szapołowskiej nie tylko urodę, ale również zamiłowanie do aktorstwa. Dziewczyna dostała angaż w popularnym serialu! W jakiej produkcji można ją zobaczyć?

Grażyna Szapołowska to znana i utalentowana aktorka, która wysępiła w wielu popularnych produkcjach. Mogliśmy ją podziać m.in. w "Wielkim Szu", "Lata dwudzieste... lata trzydzieste...", "Krótki film o miłości", czy w "Panu Tadeuszu", gdzie za rolę Telimeny otrzymała nagrodę Orła.

Jak się okazuje, w rodzinie Szapołowskiej talent artystyczny przejawia również jej córka oraz wnuczka. 46-letnia Katarzyna Jungowska jest aktorką i reżyserką, a 22-letnia Karolina Matej marzy o karierze scenicznej i od jakiegoś czasu próbuje sił w serialu!

Reklama

Jak wygląda i gdzie można ją zobaczyć?

Grażyna Szapołowska pochwaliła się wnuczką. 22-letnia piękność występuje w popularnym serialu!

Karolina Matej aktywnie udziela się w sieci. Działa na Instagramie i TikToku, a jej profile ochoczo są śledzone przez internautów. Jakiś czas temu 22-latka, wraz ze sławną babcią, zasiadła na kanapie w "Dzień dobry TVN". Grażyna promowała swoją płytę, a wnuczkę zabrała do studia, gdyż na albumie znalazł się ich wspólny utwór "Go Your Own Way".

Jak się okazuje, Karolina ma nie tylko talent muzyczny, ale i aktorski. Mało widzów wie, że od pewnego czasu występuje w "Na wspólnej". W serialu wciela się w rolę Belli Trojanowskiej, uczennicy Danuty Zimińskiej (w tej roli Lucyna Malec) i dziewczyny Janka. Matej wiąże swoją przyszłość z aktorstwem i obecnie studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Z dotychczasowych osiągnięć "Karli" dumna jest sama Grażyna. Artystka niedawno opublikowała z wnuczką zdjęcie. "Grandma and Karla" - czytamy podpis.

Na załączonym obrazku widzimy je odświętnie ubrane. Grażyna Szapołowska olśniewała elegancją. Również jej wnuczka postawiła na klasyczną stylizację i na imprezie pokazała się w czarnej kreacji.

Zobaczcie, jak dziś wygląda wnuczka Grażyny Szapołowskiej! Podobna do aktorki?

Przeczytajcie również:

Grażyna Szapołowska wyjawiła prawdę o relacjach z córką. Niebywałe, co wyznała!

Katar 2022: Grażyna Szapołowska wytypowała następcę trenera Michniewicza. Kontrowersyjny wybór! 

Karolina Matej: Wnuczka Grażyny Szapołowskiej idzie w ślady babci               

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Matej | Grażyna Szapołowska | Katarzyna Jungowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy