Reklama
Reklama

Gorzkie wyznanie 84-letniej Emilii Krakowskiej. Musi pracować do końca życia

Emilia Krakowska niedawno pokusiła się o gorzkie wyznanie dotyczące pracy oraz zawodu aktora. Uwielbiana artystka nie ukrywa, że w swojej profesji musi pracować do końca życia i nie myśli o tym, by przejść na emeryturę. Przy okazji opowiedziała o zarobkach.

Emilia Krakowska to uwielbia aktorka, która na przestrzeni lat wcieliła się w wiele znakomitych ról. Widzowie do dziś podziwiają produkcje z jej udziałem, takie jak: "Wesele", "Chłopi", czy "Ziemia obiecana". 84-latka nadal jest bardzo aktywna zawodowo i jak sama przyznała "pracuje na okrągło".

W najnowszym wywiadzie gwiazda wyjawiła prawdę na temat swojego zawodu, a przy okazji pokusiła się o mało optymistyczną refleksję...

Gorzkie wyznanie Emilii Krakowskiej. Musi pracować do końca życia

84-lenia Emilia Krakowska wciąż grywa w coraz to nowszych produkcjach, a niedawno wystąpiła w filmie "Gorzko, gorzko!", jednak podkreśliła, że nie zamierza zwalniać tempa, a praca na planie i kontakt z publicznością daje jej energię i radość życia.

Reklama

"Siłę bierze się z pracy, z radości, że jeszcze mogę służyć innym, że mogę ludzi poznawać ze sobą. Jeżdżę po kraju od kilkudziesięciu lat, gram jeszcze, jestem potrzebna, czuję jedność z całym Uniwersytetem Trzeciego Wieku" - zażartowała w rozmowie z portalem "Jastrząb Post".

Aktorka podkreśliła również, że w jej profesji trzeba ciągle pracować i ani myśli o emeryturze. W wywiadzie dodała, że taki stan rzeczy niektórych artystów bardzo irytuje i wprawia w niezadowolenie.

"Każdy wolny zawód dzieli się na zadowolonych i niezadowolonych. Często cząstka ludzi ma satysfakcję, że ma zapłacone za trud włożony w pracę, my musimy pracować na okrągło. Jeśli nie ma się radości z tego, co się robi, to naprawdę jest wielki smutek" - dodała.

Gwiazda estrady jest kowalem własnego losu i nie rozumie, dlaczego jej koledzy i koleżanki po fachu ciągle publicznie narzekają na wysokość świadczeń emerytalnych.

"Tak jest w każdym zawodzie, jest tak, że ktoś umie zarobić pieniądze i nie. Z tym bogactwem jest tak, że ono jest na chwilę, a później okazuje się, że ono minęło. Nie trzeba się tak bardzo tym przejmować. U nas jeszcze nie jest najgorzej" - wyjawiła.

Przeczytajcie również:

Iga Cembrzyńska i Emilia Krakowska klepały biedę. Nie do wiary, czym żywiły się w czasie studiów

Aktorka, która zagrała Jagnę, nie dostała zaproszenia na premierę "Chłopów". Postanowiła zabrać głos     

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emilia Krakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy