Reklama
Reklama

Górniak ostro do Zapendowskiej. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał

Edyta Górniak (49 l.) to jedna z najbardziej znanych gwiazd w polskim show-biznesie. Wokalistka znana jest nie tylko ze swoich występów, ale również kontrowersyjnych wypowiedzi, którymi często dzieli się w swoich social mediach. Niedawno znowu zrobiło się o niej głośno, kiedy postanowiła odpowiedzieć na komentarz Eli Zapendowskiej.

Edyta Górniak oraz jej syn zostali niedawno mocno skrytykowani przez Elżbietę Zapendowską. Diwa postanowiła odpowiedzieć na wypowiedź znanej krytyczki muzycznej. 49-latka nie kryła swojego oburzenia.

Edyta Górniak odpowiada Zapendowskiej

Edyta Górniak to bardzo kolorowa gwiazda. Jej wypowiedzi są często kontrowersyjne i niekiedy wprawiają w osłupienie. 49-latka ma jednak dużą rzeszę fanów, jednak zdarzają się również i tacy, którzy otwarcie ją krytykują. Do tej drugiej grupy należy Elżbieta Zapendowska, która swoimi ostatnimi słowami naraziła się znanej wokalistce.

Reklama

W wywiadzie, który Zapendowska udzieliła Wojewódzkiemu i Kędzierskiemu, ostro skrytykowała Górniak oraz jej syna Allana Krupę.

Następnie Zapendowska wyjawiła, że Górniak nie ma szacunku do innych ludzi. W wywiadzie przytoczyła nawet jeden przykład.

Elżbieta wyznała również, że Edyta od początku swojej kariery nie była szczera, ale umiała lepiej to ukrywać. Według krytyczki muzycznej z biegiem lat wszystko wyszło na jaw.

Edyta Górniak nie mogła zostać obojętna na słowa Elżbiety Zapendowskiej. Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Po kilku godzinach od opublikowanego wywiadu Górniak na swoim InstaStories zdobyła się na szczere wyznania.

W dalszej części postanowiła skomentować zachowanie niektórych osób. Wełdug niej niektórzy są zgorzkniali i nic ich nie cieszy.

Górniak postanowiła również wspomnieć o tym, że ci którzy posługują się "językiem nienawiści" nienawidzą samych siebie.

Według Górniak każdy, kto ośmiela się ją krytykować, pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

Na sam koniec postanowiła pozdrowić Elżbietę Zapendowską, do której kierowała swój wywód.

Zobacz też:

Matura 2022: te polskie gwiazdy nie zdały egzaminu maturalnego! Znasz je wszystkie?

Małgorzata Rozenek o byłych żonach Radka. "Wszyscy wiemy, że był kobieciarzem". Zdradziła też, co robią w samolocie!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama