Reklama
Reklama

Golusieńka Brodka wdzięczy się do aparatu. Pokazała pośladki i wielki tatuaż na lędźwiach

Monika Brodka (34 l.) zaszokowała fanów swoją publikacją. W sieci zamieściła odważne zdjęcie, a internauci mogą podziwiać jej nagie pośladki i ogromny tatuaż. Czy w taki sposób artystka chce zwrócić uwagę słuchaczy na swój najnowszy singiel?

Monika Brodka (posłuchaj) na przestrzeni lat zmieniła wizerunek i styl muzyczny. Z grzecznej gwiazdki popu stała się drapieżną wokalistką alternatywną. Fani mogą podziwiać jej odmieniony wizerunek w sieci, gdzie artystka relacjonuje swoje życie prywatne. Ostatnia publikacja w szczególności wzburzyła internautów, a to za sprawą rozgogolonych zdjęć Brodki.

Pod wpisem pojawiło się dużo komentarzy, ale spora część publiki zarzuca Monice, że w taki sposób chce wypromować swój singiel i zapowiadaną płytę.

Reklama

Golusieńka Brodka wdzięczy się do aparatu. Pokazała pośladki i wielki tatuaż na lędźwiach

Brodka ostatnio radykalnie zmieniła życie, rozstała się z wieloletnim narzeczonym i związała z młodszym chłopakiem. Artystka wydała również singiel "Sadza" w języku polskim oraz zapowiedziała kolejną płytę, która na rynku fonograficznym ma ukazać się już 28 października.

Trzeba przyznać, że dużo się u niej dzieje, ale 34-latka postanowiła jeszcze bardziej podkręcić szum wokół własnej osoby i dodała zdjęcie, do którego zapozowała nago.

Na załączonym obrazku widzimy Monikę, gdy stoi w łazience. Obrócona jest tyłem i robi sobie selfie. W lustrzanym odbiciu widać jej nagie pośladki oraz wielki tatuaż na lędźwiach. Pod postem nie zabrakło komplementów, ale również krytycznych głosów. Duża część publiki zarzuca jej, że za pomocą golizny chce wypromować nową płytę.

"Trzeba pokazać trochę golizny, będzie się płyta lepiej sprzedawać. Co za czasy" - zauważyła internautka.

"AHA...NIE NO rowek na tyłku nie moja estetyka, ale w sumie nie mój instagram lol" - oburzyła się kolejna osoba.

"Zdjęcia ciekawe, ale tatuaż wieś" - podsumował dziarę Brodki fan.

Dobra autopromocja?

Monika Brodka: wiek, Instagram, kariera

Monika Brodka urodziła się w 1988 roku w Żywcu. Wychowała się w Twardorzeczce, w góralskiej rodzinie o tradycjach muzycznych. 

Karierę rozpoczęła w 2003 roku, kiedy wzięła udział w programie "Idol". W show zajęła I. miejsce i swoimi hitami zaczęła podbijać listy przebojów. Początkowo wykonywała muzykę pop, w późniejszych latach ugruntowała sobie pozycję na scenie muzyki alternatywnej.

Pierwszą płytę wydała w 2004 roku, a na albumie znalazł się utwór "Ten", który zapoczątkował pozycję Brodki na rynku muzycznym. Jej utwory "Znam cię na pamięć", "Miał być ślub", "Za mało wiem" do dziś są popularne i grane przez rozgłośnie radiowe. 

W 2021 roku wydała swoją ostatnią płytę "Brut", na której znalazł się kawałek "Game Change". Brodka nagrała swoją wersję piosenki Izabeli Trojanowskiej "Wszystko, czego dziś chcę" na potrzeby ścieżki dźwiękowej do serialu "Rojst".

Fani artystki mogą śledzić ją na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z publiką zdjęciami i efektami pracy zawodowej.

Zobaczcie również:

Monika Brodka rozstała się z narzeczonym. Już znalazła nowego

Powód rozstania Brodki i Wieczorkowskiego! Po latach wszystko wychodzi na jaw

Brodka i jej "Sadza". Zobacz mroczny teledysk i sprawdź tekstpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Brodka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy