Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gessler zszokowana tatuażem córki

Magda Gessler (59 l.) nie uznaje tatuaży, tym bardziej była wstrząśnięta, kiedy zobaczyła na plecach córki... serwetkę i sztućce.

Nie lubię tatuaży, nigdy sobie czegoś takiego nie zrobię - mówi restauratorka. Nietrudno więc sobie wyobrazić, jak wielkie było jej zdziwienie, kiedy zobaczyła córkę z dziwnym motywem na plecach - widelcem, nożem i serwetką.

Reklama

"Magda była w szoku. Dopiero po jakimś czasie stwierdziła, że tatuaż córki jest fajny i świadczy o tym, że Lara jest tak samo szalona jak ona" - mówi znajoma rodziny w rozmowie z "Rewią". Dlaczego dziewczyna zdecydowała się właśnie na taką dziarę?

Nóż i widelec to część domowej zastawy jej rodziców, podobnie jak serwetka, na której wyhaftowane są pierwsze litery imion rodziców - MP czyli Magda i Piotr.

Lara sfotografowała całość i zaniosła do salonu tatuażu. Dziś ma je zawsze przy sobie.

Czym zajmuje się na co dzień? Dziewczyna prowadzi już dwie restauracje mamy i przygotowuje się do szturmu na warszawskie salony.

Niedawno wróciła z praktyki cukierniczej w Londynie. W małym palcu ma wszystkie przepisy Gesslerów, sama też wymyśla nowe dania. Na niedawnym przyjęciu z okazji imienin mamy osobiście kontrolowała jakość podawanych słodkości i z odkrytymi plecami paradowała z tatuażem.

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | tatuaż | dzieci | Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje