Reklama

Reklama

Reklama

Gessler jest w rozsypce

Magda Gessler (59 l.) pracuje tak intensywnie, że znajomi zaczynają się już o nią martwić.

Magda Gessler to człowiek orkiestra: zarządza kilkunastoma restauracjami w całej Polsce, pisze felietony kulinarne do jednego z najpopularniejszych polskich tygodników i jest twarzą dwóch show TVN-u. Doba ciągle jest dla niej za krótka, nie zawsze starcza czasu na sen. Nic dziwnego, że jest przemęczona, a jej zdrowie podupada.

To dlatego, że znana z perfekcjonizmu restauratorka całe swoje życie podporządkowała karierze. Do tej pory świetnie udawało jej się godzić pracę i życie prywatne, teraz jest ono w rozsypce. "Nie widuje bliskich, mylą jej się miasta, pije jedną kawę za drugą" - alarmuje "Fakt".

Reklama

Czy postawienie na sukces zawodowy to na pewno krok w dobrym kierunku? Jeśli tak dalej pójdzie, przyjaciele i rodzina Gessler częściej będą widywać ją w telewizji niż na żywo. Już teraz widać, że jej kontakty towarzyskie mocno ucierpiały - na otwarciu nowej knajpy Masz Gulasz nie pojawił się nikt z jej bliskich znajomych.

W kość dostaje też rodzina - ostatnio Gessler z powodu obowiązków zawodowych odwołała przecież... wymarzony ślub z Waldemarem Kozerawskim. Zwolnienie tempa wydaje się w tej sytuacji jedynym rozsądnym wyjściem - inaczej organizm 59-letniej gwiazdy może naprawdę zacząć się buntować...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | zdrowie | MasterChef

Reklama

Reklama

Reklama