Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gessler jak Lewandowska? Stworzyła swoje suplementy diety!

Magda Gessler (64 l.) ma głowę do interesów. Właśnie zapowiedziała, że rusza z nowym biznesem. Podbije rynek diet?

Magda Gessler podkreśla, że obecnie tempo życia jest bardzo szybkie, nasz organizm każdego dnia wystawiany jest na próbę, a jego zapotrzebowanie na odpowiednie witaminy i mikroelementy jest ogromne. 

Reklama

Ruch i dieta bardzo często okazują się niewystarczające, dlatego warto sięgać po najlepsze suplementy diety. 

Restauratorka bez wahania postanowiła swtorzyć z jedną z marek suplementy diety. 

"Suplementy są dla wszystkich. Jest ich około czterdzieści i dla każdej grupy wiekowej są inne, więc wszyscy coś dla siebie znajdą. Natomiast teraz produkują się te stricte moje, z moim wizerunkiem, z moją siłą i moim powerem. Bardzo dużo rzeczy jest jeszcze w laboratoriach, ale będę po kolei to wszystko promować" – zachwala w rozmowie z agencją Newseria. 

Pomimo ogromu obowiązków i niezliczonych projektów restauratorka emanuje pozytywną energią i żywiołowością. Jak sama zdradza część tej energii zawdzięcza uzupełnianiu diety suplementami. –

"Wyróżniają się tym, że były bardzo starannie dobierane. Są próbowane na mnie i działają. Nie jest to tylko piękne opakowanie i coś w środku, lecz także coś we mnie. Rzeczywiście daje to rezultaty, że chce się żyć dobrze. Mimo że wstałam dzisiaj o 6.00 i spałam cztery godziny" – dodaje. 

"Chodzi o to, żeby człowiek czuł się dobrze, żeby w miejscu, gdzie jest bardzo duże zanieczyszczenie powietrza, to zanieczyszczenie było mniej odczuwalne, żeby po dużej kuracji antybiotykami flora bakteryjna była odpowiednia. Już taki probiotyk jest, są ich aż trzy rodzaje. Wydaje mi się, że trzeba stabilizować swoją energię, swoje ciało, a te probiotyki robią takie zmiany, które pozwalają nam dobrze żyć" – opowiada "ekspertka".

Kupicie?

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje