Reklama
Reklama

Gerard Pique zdradził Shakirę ze swoją pracownicą? Wiadomo, kim jest 23-letnia studentka!

Shakira i Gerard Pique rozstali się nagle na początku czerwca, jednak hiszpańskie media bardzo szybko ustaliły, jaki był powód rozpadu słynnego małżeństwa. Piłkarz miał porzucić kolumbijską gwiazdę dla 23-letniej kochanki. Już wiadomo, kim jest dziewczyna, która skradła serce piłkarza. Szykuje się głośny rozwód?

Gerard Pique zdradził Shakirę ze swoją pracownicą? Wiadomo, kim jest 23-letnia studentka!

Gerard Pique bardzo długo tworzył z pozoru idealny związek z Shakirą. Para, mimo 10-letniej różnicy wieku, doskonale się ze sobą dogadywała i zgodnie wychowywała dwójkę dzieci. Na początku lata media obiegła szokująca informacja o domniemanym romansie słynnego piłkarza i tajemniczej 20-letniej hostessy. Ku wielkiemu zaskoczeniu fanów pary, a także samej Shakiry - pogłoski okazały się prawdą, a w ukrywaniu zdrady Pique mieli pomagać przyjaciele piłkarza. Dziś relacje byłych kochanków są bardzo napięte, do tego stopnia, że w poniedziałek gwiazda nie chciała wpuścić 35-latka do ich wspólnej posiadłości w Barcelonie.

Reklama

Choć plotki na temat romansu z początku wydawały się nieprawdopodobne, dziś już wiadomo kim jest nowa wybranka Gerarda Pique. Jego kochanka to 23-letnia studentka i, jak podają hiszpańskie media, jest blondynką, którą pracuje w lokalu La Traviesa, gdzie piłkarz regularnie się pojawia.

Według informacji dziennika "The Sun" wybranka piłkarza to Clara Chia Marti, która studiuje w Barcelonie kierunek o nazwie Publik Relations. Dziewczyna miała poznać sportowca w firmie należącej do Pique - Kosmos, gdzie została zatrudniona.

Gerardowi udawało się przez wiele tygodni utrzymywać swoją relację z młodą kochanką w tajemnicy. Do konspiracji mieli zostać też wciągnięci znajomi sportowca. By zachować prywatność, Clara nie ma już jawnych mediów społecznościowych i nie fotografuje się u boku ukochanego.

Zobacz też:

Shakira i Pique rozpoczynają walkę. Wokalistka brzytwy się chwyta... Chciała "odkupić" swoje dzieci?

Shakira z synami na lotnisku. Robi dobrą minę do złej gry?

Syn Moniki Richardson żadnej pracy się nie boi. Został taksówkarzem! „Taksówka od dawna go nęciła”

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gerard Pique | Shakira
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama