Reklama
Reklama

Gąsiorowska ma za sobą rozstanie z ojcem dzieci. Teraz pojawiły się pogłoski o romansie. I to z kim!

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski byli kochającą się parą, choć początki ich związku wcale nie były łatwe. Pod koniec września ubiegłego roku ku zaskoczeniu wielu media zaczęły rozpisywać się o rozstaniu, a następnie o rzekomej fascynacji aktora koleżanką po fachu. Czyżby Roma Gąsiorowska także miała już nowy obiekt westchnień? Jedna z gazet snuje domysły na temat jej domniemanego romansu z… projektantem!

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: historia związku

Historia miłości Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego mogłaby posłużyć jako scenariusz do filmu. Para poznała się na planie, jednak wówczas nie było dane im związać się ze sobą. Aktor był wtedy w związku z inną kobietą, która oczekiwała jego dziecka. Jakiś czas później, na planie "Londyńczyków" ich drogi znów się przecięły. Wtedy już oboje poddali się uczuciu, jakie ich połączyło.

Reklama

Postanowili nawet się pobrać. Ustalając datę w najśmielszych snach nie przypuszczali nawet, co się wówczas wydarzy. Gąsiorowska i Żurawski pobrali się 10 kwietnia 2010 roku, czyli dokładnie w dzień katastrofy smoleńskiej. Jak sami później przyznali, przez długi czas byli zupełnie nieświadomi tego, co się stało, gdyż tak byli zaaferowani przygotowaniami. Dopiero podczas przyjęcia dotarła do nich wiadomość o katastrofie.

Gąsiorowska i Żurawski doczekali się dwojga dzieci - syn Klemens ma już 11 lat, a jego młodsza siostra Jadwiga - 9. Para przez lata żyła spokojnie, nie dzieląc się zbytnio swoją prywatnością w mediach. Wprawdzie można ich było od czasu do czasu spotkać razem na imprezach branżowych, jednak unikali opowiadania o szczegółach swojego związku. Wielu uważało ich za idealną parę, której niestraszny show-biznes.

Gąsiorowska i Żurawski: wieści o rozstaniu

Niestety, jesienią ubiegłego roku wyszło na jaw, że w ich związku zaczęło się psuć. Media wówczas ogłosiły, że para rozstała się, choć żadne z nich wprost tego nie potwierdziło.

Jakiś czas później z kolei pojawiły się doniesienia o fascynacji Michała Żurawskiego swoją koleżanką po fachu, Weroniką Książkiewicz, z którą miał "nawiązać nić porozumienia". Sam aktor ani jego domniemana nowa partnerka nie potwierdzili jednak tych doniesień, a sprawa szybko ucichła.

Roma Gąsiorowska zauroczyła się projektantem?

Teraz jednak pojawiły się pogłoski o rzekomym romansie Romy Gąsiorowskiej. Jej obiektem westchnień ma być projektant Robert Czerwik, którego atelier odwiedziła przed galą Orłów, by następnie wystąpić w jego kreacji na uroczystości.

"Wiele wskazuje na to, że to już się stało. To polski projektant, Robert Czerwik, w którego kreacji aktorka pokazała się na ostatniej gali rozdania polskich nagród filmowych Orły" - czytamy w "Rewii".

Sama aktorka zamieściła wówczas nawet post w sieci, opisując szczegóły ich pierwszego spotkania. "Czasem bywa tak, że zaiskrzy już przy pierwszym spotkaniu. #monikagrzeszczyk miała nosa krzyżując nasze drogi.Tak miło poznać Cię @robertczerwik chylę czoła dla Twojego talentu #highfashion i wielki szacun za Twoj dotychczasowy dorobek. Piękną robotę robisz" - mogliśmy przeczytać na Instagramie Romy Gąsiorowskiej.

Czy faktycznie połączyło ich coś więcej niż miłość do mody?

Zobacz też:

Tomasz Stockinger wkurzył się na Gąsiorowską. Na oczach widzów!

Roma Gąsiorowska przeszła ogromną metamorfozę. Wow!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roma Gąsiorowska | Michał Żurawski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama