Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gardias kupuje willę za półtora miliona!

Wygląda na to, że praca pogodynki jest bardzo opłacalna. Dla Doroty Gardias (32 l.) wydanie grubo ponad miliona na dom, nie stanowi problemu...

Pogodynka musiała wyjść z założenia, że powiększająca się rodzina to świetny pretekst, aby zainwestować w nowe lokum, o metrażu odpowiednim dla kilkuosobowej rodziny.

Reklama

Przypomnijmy, że nowy partner Gardias to były mąż aktorki Karoliny Rosińskiej, z którą ma dwójkę dzieci.

Dorota i Piotr zostali przyłapani ostatnio na warszawskim Wilanowie, gdzie oglądali ekskluzywne domy. Celebrytce szczególnie do gustu przypadła willa, mająca "zaledwie" 285 mkw.

Na parterze znajduje się ogromny salon z kominkiem i jadalnia, a także spora kuchnia. Na piętrze są cztery sypialnie i dwie łazienki. Dodatkowo pogodynka miałaby do dyspozycji aż trzy garderoby! Do tego piękne poddasze i dwa rozległe tarasy. Prawdziwa rezydencja.

Jak dowiedział się "Fakt" willa w stanie deweloperskim kosztuje dokładnie 1 539 000 złotych. Sporo, a do tego trzeba doliczyć koszty wykończenia, które też wyniosą niemało.

Czy rozpoczynając nowy rozdział w życiu, gwiazda zdecyduje się na ten drogi zakup? Może z zakupem powinna się wstrzymać do czasu zakończenia procesu:


Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias | Dom | pieniądze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje