Reklama
Reklama

Fryderyki 2021: Ralph Kamiński. Co o nim wiemy? Jest kuzynem Michała Szpaka i wychowały go kobiety

Ralph Kamiński (30 l.) stał się tematem numer jeden w rodzimym show-biznesie. Wszyscy zatem zastanawiają się, co wiadomo o życiu tego niezwykłego artysty. Nie zawsze miał lekko.

Ralph Kamiński w ostatnim czasie jest na językach mediów w całej Polsce. Wszystko za sprawą pocałunku, który wydarzył się podczas gali Fryderyków 2021. Ralph Kamiński wręczał nagrodę Krzysztofowi Zalewskiemu, który postanowił w ramach podziękowania pocałować go na scenie. Choć Ralph był zaskoczony całą sytuacją, portalowi Pudelek wyznał, że pocałunek wspomina bardzo dobrze. Ale co wiemy o Ralphie Kamiński?

Ralph Kamiński życie prywatne

Ralph Kamiński naprawdę nazywa się Rafał i pochodzi z Jasła. Jest rodziną z Michałem Szpakiem, ale jak mówił podczas jednego z wywiadów, nigdy nie utrzymywał z nim bliskich relacji. Od zawsze był związany z muzyką i sztuką, jednak gdy był młodszy, był przekonany, że pójdzie w kierunku aktorstwa. 

Reklama

Jednak to właśnie występy na scenie pokazały mu, że ma talent do śpiewania. Dlatego też postanowił wystąpić w programie "Szansa na sukces" w 2009 roku, a potem w 2012 wziął udział w "X-factor". 

Prywatnie Ralph Kamiński jest bardzo silnie związany z mamą i babcią. Zawsze mówił, że to właśnie dzięki nim mógł rozwinąć swój talent. Ponadto ma młodszego brata Wiktora. On również jest niezwykle ważną częścią jego życia. 

Mama Kamińskiego jest z zawodu nauczycielką i robiła wszystko, co mogła, by zdolny syn rozwinął talent. 

Jego kariera od niedawna nabrała tempa, jednak były też trudne momenty mimo ogromnej popularności i zdobycia sporej rzeszy fanów, Kamiński otwarcie przyznał, że chorował na depresję. Schorzenie utrudniało mu codzienne funkcjonowanie,  ale dziś może cieszyć się pełnym zdrowiem.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ralph Kaminski
Reklama
Reklama
Reklama