Reklama
Reklama

Foremniak krytykuje Polaków

"Polacy mają za mało poczucia humoru i za mały dystans do siebie" - twierdzi aktorka znana z serialu "Na dobre i na złe". Na tym jednak nie kończy...

Małgorzata Foremniak zarzuca rodakom, że nie są tacy, jakby sobie tego życzyła: "Chciałabym, żeby było w nas więcej brawury! Uwielbiam kosmitów i dziwolągów, którzy przychodzą i pokazują co potrafią" - powiedziała dla Fakt TV.

Aktorka powinna powiedzieć to prosto w twarz wielodzietnym rodzinom, które każdego miesiąca wiążą ledwo koniec z końcem, samotnym matkom, biednym emerytom, dla których wzrost cen oznacza głód, mniejszościom, które w naszym kraju są napiętnowane, młodziutkim aktorkom, które "zmuszone" są sypiać z 67-letnimi reżyserami dla kariery.

Reklama

Pani Małgosiu, więcej brawury w myśleniu! Wszystko z czegoś wynika, samopoczucie Polaków również. Nasz kraj nie jest łatwym miejscem do egzystencji. Proszę się bardziej zastanowić zanim powie pani coś pod publikę... Wiemy, że potrafi pani rozpłakać się na zawołanie, perliście zaśmiać. Wierzymy, że potrafi pani również myśleć... szerzej.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | Małgorzata Foremniak
Reklama
Reklama
Reklama