Reklama
Reklama

Finał "Hotelu Paradise" rozczarował widzów. Nie takiej decyzji oczekiwali

Finałowy odcinek ósmej edycji Hotelu Paradise nie wyglądał tak, jakby sobie życzyli tego widzowie. Na ścieżce lojalności, decyzją innych mieszkańców Hotelu, stanęli Agnieszka oraz Jędrzej. Fani programu nie kryją tego, że nie podoba im się, w jaki sposób zakończył się najnowszy sezon reality show. W komentarzach wręcz wrze.

Finałowe pary Hotelu Paradise

Ósmy sezon Hotelu Paradise rozgrywał się w Wietnamie. Prowadząca, Klaudia El Dursi, zaskoczyła zarówno uczestników, jak i widzów tym, że w tej edycji nie było powrotów. Osoby, które zostały wyeliminowane z programu nie miały więc szansy wrócić do hotelu i ponownie walczyć o zwycięstwo. W tej edycji liczyły się relacje oraz sympatia innych mieszkańców raju. 

Duetem, który od początku stanowił niemal nierozerwalną więź, byli Agnieszka oraz Jędrek, i to właśnie oni okazali się jedną z finałowych par. Naprzeciwko nich stanęli Ada oraz Bartek, których relacja w hotelu była bardzo burzliwa. Ostatecznie mieszkańcy hotelu zdecydowali, że zwycięzcami Hotelu Paradise zostali Aga i Jędrek.

Reklama

Niespodziewany zwrot akcji

Wybór finałowej pary w Hotelu Paradise nigdy nie jest końcem show. Zwycięzcy stają jeszcze na ścieżce lojalności, na której decydują czy dzielą się wygraną, czy to jedna osoba zgarnia całą pulę. Kiedy wydawało się, że nic już nie zaskoczy widzów, nagle Agnieszka rzuciła kulą na polu z kwotą 100 000 złotych!

Widzowie oburzeni zachowaniem Agnieszki

Agnieszka mimo zbudowania silnych relacji w Hotelu raczej nie zaskarbiła sobie sympatii widzów. Pod postami Hotelu Paradise na Instagramie można przeczytać wiele nieprzychylnych wobec niej komentarzy.

“No i super wygrała najgorsza osoba z możliwych, wspaniałe podsumowanie tego sezonu".

“Dramat! Co tu się narobiło... Najgorszy scenariusz, Agnieszka niczym nie zasłużyła, tylko fałsz i knucie".

“Masakra, czuję jakąś pustkę po tym, kto wygrał. Stawiałam na kogoś innego".

“Agnieszka wygrała niechęć widzów i wszystkich dookoła".

“Upokarzała Jędrka cały program i upokorzyła na koniec. Była bardzo konsekwentna".

“Czuję mega zażenowanie... Szkoda Jędrka a najbardziej szkoda prawowitych wygranych, czyli Ady i Bartka".

Już sama wygrana Agnieszki i Jędrka zbudziła sporo emocji. Od początku deklarowali oni, że tworzą parę typowo przyjacielską i nie chcą otwierać się na głębsze relacje w programie. Mimo burzliwej historii to Ada i Bartek byli typowani przez większość osób do zwycięstwa, ponieważ mówili, że pojawiło się u nich głębsze uczucie. Jak widać, nie takiego finału oczekiwali widzowie reality show. Internauci są oburzeni decyzją Agnieszki i uważają, że powinna podzielić się wygraną z Jędrzejem.

Zobacz też:

Klaudia El Dursi chwali się sukcesem. To udało jej się zrobić na wakacjach

Opowiadała o szczęśliwej rodzinie, a tu takie wieści. Nagle do jej życia wrócił były partner

Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" chwali się radosną nowiną. Już nie kryje szczęścia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi | Hotel Paradise | TVN7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy