Reklama
Reklama

Filip Chajzer zaręczył się z 25-letnią ukochaną? "Taka miłość może zdarzyć się tylko raz"

Filip Chajzer (37 l.) chwalił się ostatnio w swoich mediach społecznościowych, że wyjechał na krótki urlop i zabrał ze sobą swoją nową dziewczynę. Jak się okazuje, para podczas wyjazdu nie próżnowała. Dziennikarz po dwóch miesiącach znajomości poprosił ponoć 25-latkę o rękę.

Filip Chajzer od jakiegoś czasu wywołuje wśród swoich fanów skrajne emocje. Jedni go kochają, inni wręcz przeciwnie. Jego życie prywatne to gotowy scenariusz na film. 

Jeszcze niedawno romansował z Anną M. Jędrzejuk. Następnie ogłosił rozstanie z matką swojego dziecka Małgorzatą Walczak, a teraz potwierdził, że spotkał... miłość życia. Na tym nie koniec...

Filip Chajzer oświadczył się ukochanej na Dominikanie

Filip Chajzer ostatnio nieźle szaleje w swoim życiu. Dwa miesiące temu poznał w sieci 25-letnią Julię, która bardzo przypadła mu do gustu. Dziennikarz w rozmowie z dziennikarzami "Faktu" mówił o nowej partnerce, że jest to miłość, która zdarza się raz na zawsze.

Reklama

"Taka miłość może zdarzyć się tylko raz... na zawsze" - powiedział Chajzer w "Fakcie".

Zakochani postanowili wybrać się na wspólne wakacje na Dominikanie. Nikt nie spodziewał się tego, co się tam wydarzyło. Po powrocie paparazzi przyłapali parę na lotnisku. Fotoreporterzy zwrócili uwagę na ręce 25-latki. Na jednym z palców wyraźnie było widać ogromny pierścionek z błyszczącymi kamieniami.

Okazuje się, że Filip na romantycznym wyjeździe oświadczył się kobiecie. Według informacji, które czytamy w serwisie pudelek.pl, Chajzer miał chwalić się swoim kolegom z pracy, że oświadczył się kobiecie. Do niektórych wysłał nawet zdjęcia ukochanej oraz pierścionka zaręczynowego.

Kilka dni temu Chajzer w rozmowie z serwisem "Dzień Dobry TVN" opowiedział o farbowaniu włosów. To właśnie wtedy pierwszy raz Julię nazwał swoją narzeczoną.

"Za każdym razem odwlekałem to w czasie. Ostatnio, jednak gdy byłem u fryzjera, powiedział: "Filip to dzisiaj!" I się na to zgodziłem. Moja narzeczona jest zachwycona tą metamorfozą" - czytamy wypowiedź Chajzera.

Chajzer nie odniósł się jeszcze oficjalnie do tych rewelacji. Możliwe, że potrzyma swoich wiernych fanów jeszcze chwilę w niepewności.

Zobacz też:

Chajzer zmienił się nie do poznania! W tlenionym blondzie aż trudno go poznać! Nowa dziewczyna, nowa fryzura?

Wielkie stopy Filipa Chajzera stąpają po piaszczystej plaży na drugim końcu świata. Pojechał z nową dziewczyną?


Filip Chajzer odmładza się dla nowej wybranki. Jest dużo młodsza i kocha psy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy