Reklama

Reklama

Reklama

Filip Chajzer pokazał twarz narzeczonej. Wiemy, jak wygląda piękna blondynka

Filip Chajzer (38 l.) chwalił się ostatnio w swoich social mediach, że wyjechał na zagraniczny urlop i zabrał ze sobą nową ukochaną. Jak się okazuje, para podczas wyjazdu zdecydowała się na poważny krok. 38-letni dziennikarz poprosił 25-latkę o rękę. Warto dodać, że para zna się dopiero dwa miesiące.

Filip Chajzer, chociaż z piękną Julią spotyka się dopiero dwa miesiące, widocznie uznał, że to prawdziwa miłość i poprosił ją o rękę. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" nie ukrywa, że jest pod wrażeniem 25-latki. Z nową partnerką połączyło go zamiłowanie do czworonogów, a także do podróży. Do tej pory nikt nie wiedział, jak wygląda jego nowa ukochana. Ostatnio w sieci wizerunek nowej partnerki Filipa został jednak opublikowany.

Reklama

Filip Chajzer pochwalił się narzeczoną

Filip Chajzer nie ukrywa, że od jakiegoś czasu jest zakochany po uszy. Mimo sporej różnicy wieku prowadzący oraz jego partnerka muszą dogadywać się znakomicie, ponieważ popularny dziennikarz zdecydował się poprosić o rękę 25-latkę. Ostatnio Filip Chajzer obchodził urodziny, z tej okazji dziennikarz wyprawił imprezę w jednej z warszawskich restauracji.

Andrzej Polan jest właścicielem miejsca, w którym odbyła się huczne wydarzenie. To właśnie on na swoim instagramowym koncie opublikował fotografię, na której wyraźnie widać nową ukochaną Chajzera. Znany restaurator, który na co dzień prowadzi kącik kulinarny w "Dzień Dobry TVN" udostępnił zdjęcie pokazujące zakochanych.

"Tort urodzinowy dla wyjątkowego gościa - sto lat @filip_chajzer!" - napisał wyraźnie zadowolony Andrzej Polan.

Na fotografii widzimy Filipa Chajzera, Andrzeja Polana i piękną 25-letnią Julię. To pierwsza wspólna fotografia pary, która ukazała się w social mediach.

Filip Chajzer chyba musi bardzo kochać 25-latkę, ponieważ nie szczędzi jej pięknych prezentów. Dziennikarz obsypuje ją kwiatami i otwarcie mówi o swoim szczerym uczuciu. 38-latek opublikował niedawno fotografię, na której widać, jak trzyma ogromny bukiet.

"Kwiaty dla narzeczonej kupił, kawę wypił, sernik zjadł, co za piękne miejsce" - napisał zadowolony z siebie Chajzer.

W sieci pojawiło się dość sporo niepochlebnych komentarzy. Większość fanów była zbulwersowana zachowaniem Filipa i zmianami w jego wyglądzie. Niektórzy wprost pisali, że to kryzys wieku średniego, inni z kolei zwracali uwagę na zbyt szybkie tempo nowego związku.

"Szybkie tempo, nie dziewczyna, nie partnerka, tylko już narzeczona, a dopiero było rozstanie, ech Ci faceci..."

"Trochę jakby kryzys wieku średniego"

"Narzeczoną masz, a rozwód też?"

Zobacz też:

Chajzer zmienił się nie do poznania! W tlenionym blondzie aż trudno go poznać! Nowa dziewczyna, nowa fryzura?

Wielkie stopy Filipa Chajzera stąpają po piaszczystej plaży na drugim końcu świata. Pojechał z nową dziewczyną?

Filip Chajzer odmładza się dla nowej wybranki. Jest dużo młodsza i kocha psy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy