Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Filip Chajzer opublikował kolejną wiadomość od nękającej go hejterki! Jest zaskakująca!

Filip Chajzer (31 l.) wciąż musi zmagać się z atakami hejterów, którzy za nic mają jego uczucia. Tym razem jedna z internautek, która była dla niego wyjątkowo okrutna, zaskoczyła wszystkich!

Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Filipa Chajzera spotkała wyjątkowa przykrość.

Reklama

Pewna internautka, Irena, postanowiła wysłać mu wiadomość, w której nie szczędziła gorzkich słów pod adresem dziennikarza.

Hejterka stwierdziła m.in., że Chajzer zapomniał już o tragedii, jaka spotkała jego rodzinę. Co więcej, według niej dziennikarz zaczął robić karierę właśnie dzięki śmierci jego synka.

Reporter "DDTVN" uznał, że ma dość tak okrutnych ataków ze strony obcych mu osób. Dlatego zdecydował się opublikować na Facebooku treść wiadomości, jaką dostał od Ireny.

Okazuje się, że jego czyn wywołał skruchę w hejterce. Irena postanowiła bowiem wysłać do Chajzera kolejną wiadomość, tym razem utrzymaną w całkiem innym tonie.

"Jest mi ogromnie przykro, że obraziłam pana i pana uczucia. Nie jestem w stanie wytłumaczyć, co mną kierowało. Nie znam pana i nie miałam żadnych powodów, żeby wpisać tak bezmyślny i obraźliwy wpis (...)" - czytamy na Facebooku dziennikarza.

Jak myślicie, czy hejterka przestraszyła się "złej sławy"?

W końcu Filip Chajzer opublikował jej wizerunek, a ona sama stała się bohaterką portali plotkarskich.

A może właśnie o to chodziło?

Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne