Reklama
Reklama

Figura boi się byłego męża? Ucieka z domu!

Katarzyna Figura (55 l.) wciąż odczuwa strach przed Kaiem Schoenhalsem (51 l.). Do tego stopnia, że nie chce go widywać.

Zasłonięte przez cały weekend rolety w oknach. Pośpieszny wyjazd autem z Gdyni na kilka dni w nieznane miejsce. Do tego nieobecność córek aktorki w szkole.

Gdyńscy sąsiedzi aktorki zauważyli, że już od pewnego czasu zrobiła się ona bardzo nerwowa. Zwykle weekend spędzała z córkami w nowym domu w Gdyni.

Jedna z nich właśnie wtedy jeździła konno w pobliskiej stadninie. Tym razem jednak tak się nie stało! Co było powodem takiego zachowania pani Kasi?

Może to, że kilka dni temu do Polski przyleciał Kai Schoenhals.

Reklama

Po wizycie w Warszawie pojawił się nad morzem w... Gdyni! Zapewne chciał się spotkać z córkami, ale wszystko wskazuje na to, że nie zna ich nowego adresu zamieszkania. 

"Wiem, że jeszcze przed wyjazdem nad morze Kai szukał domu lub pokoju w Gdyni, który mógłby wynająć na tydzień lub dłużej" - mówi w rozmowie z gazetą "Życie na Gorąco" dobry znajomy Schoenhalsa.

Niechęć do byłego małżonka jest widocznie tak duża, że prawdopodobnie na czas jego pobytu w Gdyni Figura opuściła z córkami to miasto. 

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura | Kai Schoenhals
Reklama
Reklama
Reklama