Reklama
Reklama

Fernando Santos podpadł Georginie Rodriguez. Zrobił Cristiano Ronaldo coś strasznego

Fernando Santos (68 l.) objął posadę trenera polskiej reprezentacji w piłce nożnej. O ile w Polsce panuje wielka euforia związana z zatrudnieniem Portugalczyka, o tyle w swojej ojczyźnie mężczyzna nie zawsze zbierał przychylne opinie. Do grona jego przeciwników należy m.in. ukochana Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez w przeszłości nie szczędziła mu słów krytyki.

Fernando Santos: nowy trener reprezentacji Polski

Fernando Santos został nowym selekcjonerem biało-czerwonych. Decyzja PZPN była sporym zaskoczeniem, ponieważ do tej pory jego nazwisko raczej nie przewijało się wśród hipotetycznych kandydatów na to stanowisko. Wśród proponowanych trenerów wymieniano m.in. Paulo Bento, Vladimira Petkovicia, Adriana Mierzejewskiego oraz Andrija Szewczenko.

Odejściu Czesława Michniewicza z funkcji trenera polskiej reprezentacji towarzyszył nimb tajemnicy. Choć były trener dokonał historycznego osiągnięcia, wprowadzając biało-czerwonych po raz pierwszy od 1986 roku do 1/8 finału mistrzostw świata, ostatecznie PZPN nie zdecydowało się na dalszą współpracę z Polakiem. 

Reklama

Uznano, że to Fernando Santos przejmie obowiązki trenera polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Portugalczyk wlał nową nadzieję w serca kibiców. Czy pod jego skrzydłami polska kadra przeżyje wielką transformację? Tego nie wiemy, ale pewne jest, że dotychczas miał okazję współpracować z wybitnymi drużynami. 

Fernando Santos: osiągnięcia

Od 2014 roku Fernando Santos prowadził kadrę reprezentacji Portugalii. To właśnie pod jego skrzydłami drużyna sięgnęła po mistrzostwo Europy w 2016 roku. Niestety podczas mundialu w Katarze w 2022 roku nie było już tak kolorowo. Zespół w składzie z legendą futbolu, Cristiano Ronaldo musiał uznać wyższość niepozornego Maroko. Portugalczycy odpadli w ćwierćfinale.

Cała Polska pokłada wielkie nadzieje w nowym trenerze polskiej reprezentacji. Nikt nie ma wątpliwości, że drużyna posiada wielki potencjał jednak jak dotąd, nikt nie był w stanie w pełni go wykorzystać. Kibice wierzą, że tym razem będzie inaczej. W końcu PZPN nie żałował pieniędzy na zatrudnienie nowego trenera.

Fernando Santos podpadł Georginie Rodriguez

Niestety udział Portugalii w ostatnim mundialu pokazał, że nawet najlepsi miewają problemy. Wstrząsająca przegrana z Maroko okazała się niezwykle dotkliwa dla Cristiano Ronaldo. Kapitan drużyny, dla którego były to ostatnie mistrzostwa świata, nie krył smutku. Wielu kibiców liczyło, że Portugalia dotrze do finału i zmierzy się z Argentyną. Taki pojedynek byłby fantastycznym podsumowaniem wielkich karier sportowych Cristiano Ronaldo i Leo Messiego. Niestety tak się nie stało.

Również Georgina Rodriguez była bardzo zawiedziona wynikami Fernando Santosa. Ukochana Cristiano po zakończonym spotkaniu stwierdziła wprost, że trener zlekceważył legendarnego napastnika. W jej opinii, Cristiano Ronaldo został wpuszczony na boisko zbyt późno. W 51. minucie nie dało się już wpłynąć na losy spotkania.

"Dziś twój przyjaciel i trener podjął złą decyzję. Przyjaciel, dla którego masz tak wiele słów uznania i którego tak bardzo go szanujesz. Ten sam przyjaciel, który wpuścił cię na boisko i zobaczył, jak wszystko się zmieniło, ale było już za późno. Nie można lekceważyć najlepszego zawodnika na świecie i najsilniejszej broni, jaką masz. Tak jak nie można bronić kogoś, kto na to nie zasługuje. Życie daje nam lekcję, dziś nie przegraliśmy, dziś się uczyliśmy" - pisała na Instagramie oburzona Georgina Rodriguez.

Czy to oznacza, że Robert Lewandowski może mieć powody do niepokoju? Skoro dla jednej z największych gwiazd światowego futbolu nie znalazło się miejsce w drużynie, to również występy "Lewego" mogą stanąć pod znakiem zapytania...

Zobacz też:

Fernando Santos zarobi w Polsce fortunę! Miliony pójdą na pensję jednego człowieka

Fernando Santos jest z jedną kobietą od 40 lat. Nowy trener polskiej reprezentacji przeżył z nią wielkie kłopoty!

Znamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Fernando Santos ma na swoim koncie potężny skandal

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy