Reklama
Reklama

Felicjańska o problemach z... błoną dziewiczą!

Ilona Felicjańska (40 l.) niestrudzenie promuje swój erotyczny thriller. Tym razem dzieli się swoimi wspomnieniami z pierwszego stosunku...

Do tej pory Ilona twierdziła, że wszystkie opisane w książce zdarzenia to fikcja, a nie jej własne przeżycia. Okazuje się jednak, że własnych wspomnień w tej kwestii Felicjańska też ma sporo. Była modelka postanowiła powspominać swój pierwszy raz i opowiedzieć o jej problemach z ... błoną dziewiczą.

"Usłyszałam po pierwszym oddaniu się temu najważniejszemu mężczyźnie, że jest mu przykro, że nie powiedziałam mu, że nie jestem dziewicą. I to był taki szok, bo ja byłam" - wyznała w programie "Ostre Gadki" na antenie Viva Polska.

Reklama

Zatroskana Ilona postanowiła sprawdzić, co z jej dziewictwem jest nie tak. Okazało się, że to "wina" fizjonomii, która sprawia, że "ta błona dziewicza u każdego jest inna". Celebrytka mogła odetchnąć z ulgą.

Kto wie, może dziwne wspomnienia z pierwszego stosunku natchną Felicjańską do napisania kolejnej książki. Ania Mucha będzie przynajmniej miała co czytać.

Dr Pomponik nie jest w stanie nic poradzić na problemy z błoną, ale za to przepisuje czopki na myślenie i to w podwójnej dawce! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska
Reklama
Reklama
Reklama