Reklama

Reklama

Reklama

"Farma": Szokująca propozycja Marty! Wszyscy zaniemówili

Za nami trzeci odcinek programu "Farma". Uczestnicy już na dobre rozgościli się w gospodarstwie pozbawionym bieżącej wody i prądu. Aby zdobyć jedzenie musieli się bardzo napracować na wykopkach, niestety źle wykonali zadanie i nie mogli zatrzymać ziemniaków. Sytuacja stała się trudna, bo zaczyna im brakować jedzenia... Wkrótce pierwsza eliminacja. Zaczyna się prawdziwa gra! Program emitowany jest na antenie Telewizji Polsat od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Wszyscy z niepokojem wyczekiwali na powrót rolnika Szymona, który miał zawyrokować, czy uczestnicy poradzili sobie z zadaniem. Składało się ono z dwóch części: wykopek, na które pojechała Marta i Iza oraz naprawy wozu przez Kingę. Obie części zadania nie zostały jednak prawidłowo wykonane. 

Trzeci odcinek programu "Farma": zadanie nie zostało zaliczone!

Tomek miał tylko instruować najmłodszą uczestniczkę, a pomagał jej wbijać gwoździe. Źle przekazał także dyspozycje dotyczącą wykopków. Podczas selekcji ziemniaków farmerki powinny przywieźć z pola także skaleczone okazy, tak aby wykarmić nimi zwierzęta. Na farmie nic nie może się przecież zmarnować! Rolnik Szymon zdecydował, że zadanie nie zostanie zaliczone. 

Reklama

Praca Marty i Izy poszła na marne, a farmerzy nie mogli zatrzymać zebranych ziemniaków. Wywołało to pierwsze konflikty w grupie bo w spiżarni jest coraz mniej jedzenia.

Farmer Tygodnia zdecydował, że swój immunitet przekazuje Kindze. Dało to dziewczynie gwarancję na pozostanie w programie przez cały kolejny tydzień, przywilej zarządzania pracą w gospodarstwie i miejsce w sypialni Tomka. 

Pomiędzy wykonywaniem obowiązków, Karol rozpoczął kampanię wyborczą. Uważa, że to on najlepiej odnajdzie się w roli Farmera Tygodnia. Kinia nadal zawiadowała zaś projektem zbudowania totemu, co nie wzbudziło entuzjazmu grupy. 

Tomek stwierdził, że za dużo gada, Zima, że jest zakompleksiona, a Marta, że ma ważniejsze rzeczy do zrobienia niż zabawy. Sielanka na farmie zdaje się zbliżać ku końcowi, bo Ilona zapowiedziała, że wkrótce pierwsza eliminacja. Zaczyna się prawdziwa gra!

Oliwy do ognia dolała Marta, która zaproponowała, aby nagrodę główną, 100 tysięcy złotych podzielić na wszystkich uczestników. Farmerzy zaniemówili z wrażenia.

Nowe odcinki programu "Farma" od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji Polsat i na PolsatGo.pl.

Farma #NEWS

***

Zobacz także: 

Księżna Kate zadała szyku w kolczykach za... 40 zł! Trudno było oderwać wzrok!

"Wiadomości" szydzą z wakacji Krystyny Jandy! "Za granicą zdrowego rozsądku"

Kuba Wojewódzki w białych rajstopkach objada się w restauracji

W środę przekroczyliśmy 30 tys. zakażeń. Niepokojące dane!

Minister zdrowia Adam Niedzielski o prognozach pandemii. "Dopiero zaczynamy piątą falę"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Farma" | program "Farma" | Marcelina Zawadzka | Ilona Krawczyńska | Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »