Reklama
Reklama

"Farma". Krytyk kulinarny Maciej Nowak zdecydował o zwycięstwie

Za nami 13. odcinek programu "Farma". Tym razem było smacznie. Farmerzy pochwalili się kulinarnymi zdolnościami, które ocenił gość specjalny show - krytyk kulinarny Maciej Nowak.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Już w poprzednim odcinku programu "Farma" podzieleni na dwie drużyny farmerzy uwijali się jak w ukropie, żeby wędzone ryby, kiełbasa i przetwory trafiły na targ, zgodnie z poleceniem rolnika Szymona. 

Choć głód dawał im się we znaki, wszystko bez wyjątku musiało trafić na sprzedaż. Również dzisiaj uczestnicy musieli wykazać się ogromną siłą woli, bo od trzech tygodni ich żołądki marzą o czymś więcej niż tylko o warzywach z ogródka. 

Reklama

"Farma" - odcinek 13. Maciej Nowak zadecydował o zwycięstwie

Gdy jedzenie było gotowe, farmerów czekała kolejna praca: zadania marketingowe. Musieli przygotować etykiety, szyldy, tabliczki i zaprezentować wyroby. Wiadomo - je się także oczami. 

Drużyny wymyśliły nazwę i slogan reklamujący przygotowane produkty. W końcu na farmie zjawili się wyczekiwani goście - okoliczni mieszkańcy. 

Obie drużyny starały się zainteresować swoimi produktami jak największą rzeszę kupujących. Każdy z odwiedzających miał do wydania jeden pieniążek, tzw. "farmówkę", mógł za nią kupić tylko jeden produkt z jednego stanowiska, dlatego najpierw odbyła się degustacja, a dopiero później przyszedł czas na zakupy. 

Żółci i zieloni robili wszystko, aby ta moneta trafiła właśnie do nich. W namawianiu gości do zakupu lepsza okazała się drużyna Lolka. 

Gdy wydawało się, że wyrok zapadł i klienci wybrali swojego faworyta, na farmie pojawił się niespodziewany gość - Maciej Nowak, uznany krytyk kulinarny. Wizyta kucharza przyprawiła Izę o jeszcze szybsze bicie serca.

Ani żółci ani zieloni nie wiedzieli ile zarobili monet, jednak ta waluta na razie im się nie przyda... o zwycięstwie w zadaniu tygodnia zdecyduje gość specjalny. 

Maciej Nowak ogłosił, że wygrała drużyna żółta pod wodzą Izy. W ramach nagrody Karol, Kinga, Monika, Zima i Iza są zwolnieni z wszelkich obowiązków aż do odwołania. Kolejną niespodzianką dla zwycięzców była impreza z muzyką z malucha i pizzą. Dla uczestników była to okazja do odstresowania się po tygodniu pełnym wyzwań. 

Jak długo drużyna Lolka będzie musiała zajmować się całą farmą? I jaką rolę odegra ilość zebranych podczas targu monet? 

Oglądaj program "Farma" już jutro o 20.00 na antenie Telewizji Polsat.

Nowe odcinki "Farmy" można oglądać bezpłatnie również na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Zobacz też:

"Farma": Krowa Balbina niszczy ogrodzenie! Kinga nie odpuści Kubie! Ale emocje!

"Farma": Dramatyczne sceny w programie! Zostanie wydalony dyscyplinarnie?!

Karolina Pajączkowska pozuje na Instagramie. Fani: "Ale ciałko"

Paweł Kukiz z koronawirusem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Farma" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy