Reklama
Reklama

​"Fantastyczne zwierzęta". Nad filmową serią wisi klątwa?

"Tajemnice Dumbledore'a" nie mają dobrej passy. Wokół filmu i całej serii pojawiają się informacje, które niekorzystnie wpływają na opinię. Czy zatem producent filmu firma Warner Bros. zdecyduje się nakręcić kolejne dwie części?

"Fantastyczne zwierzęta" mają problem

Od tygodnia w polskich kina można oglądać trzecią część serii "Fantastyczne zwierzęta", nakręconą na podstawie książek JK Rowling. Cykl nigdy nie podbił serc widzów tak bardzo jak przygody Harry'ego Potter napisane przez tę samą autorkę.


Mówi się, że nad "Fantastycznymi zwierzętami" ciąży klątwa. Aktor, który dotychczas grał Gellerta Grindelwalda musiał pożegnać się z obsadą. Chodzi o Johnny'ego Deppa, który z powodu oskarżeń o znęcanie się nad byłą żoną Amber Heard nie dostał roli w trzeciej odsłonie "Fantastycznych zwierząt". W "Tajemnicach Dumbledore'a" w rolę Grindelwalda wcielił się Mads Mikkelsen. Za to proces o zniesławienie, jaki Depp wytoczył swojej byłej już żonie, stał się hitem sieci, gdyż jest transmitowany na żywo. Problem w tym, że aktor nie dostanie gaży za swoje występy przed kamerą.

Reklama

Problemy ma również Ezra Miller, który w "Fantastycznych zwierzętach" gra Credence'a Barebone'a. W marcu aktor został zatrzymany na Hawajach za zakłócanie porządku i awanturę. Miller rzekomo wykrzykiwał przekleństwa do mikrofonu podczas karaoke i rzucił się na mężczyznę grającego w rzutki. Miller został zatrzymany. Został jednak zwolniony za kaucją w wysokości 500 dolarów na dzień przed londyńską premierą filmu.

Podobno Warner Bros. - producent serii nie chce już współpracować z Ezrą Millerem. Tym bardziej że takich awantur aktor ma już kilka na koncie.


Producencie "Fantastycznych zwierząt" mają też problem z samą autorką JK Rowling. Od jakiegoś czasu "matka" Harry'ego Pottera nie cieszy się dobrą opinią. Po tym, jak kilka razy zaprezentowała w sieci swoje transfobiczne poglądy odcięli się od niej  aktorzy Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint. Nie została też zaproszona do udziału w HBO Max z okazji 20. rocznicy Harry'ego Pottera.Producent "Fantastycznych zwierząt" Warner Bros. ma poważny problem, bo zgodnie z umową to JK Rowling ma napisać scenariusze do kolejnych filmów z tej serii, a podobno już w "Tajemnicach Dumbledore'a" jej nazwisko ledwo jest widoczne w filmie.

Zobacz też:

Johnny Depp zgwałcił Amber Heard!? "Wziął 10 tabletek ekstazy, zgwałcił ją butelką" - twierdzi prawniczka aktorki

Putin porównał Rosję do autorki Harry'ego Pottera. J.K. Rowling go "zmiażdżyła"

Ojciec Joanny Opozdy skreślił ją i wyjechał na Madagaskar. Teraz przekazał smutne wieści

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Ezra Miller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy