Reklama
Reklama

Emma Watson niszczy Rowling? Powiedziała to publicznie!

J. K. Rowling (56 l.) traci swoich fanów i poparcie wśród śmietanki Hollywood. A to wszystko z powodu transfobicznych i skrajnie prawicowych poglądów, które pisarka rozgłasza za pośrednictwem mediów społecznościowych. Swoje zniesmaczenie wobec hejtu szerzonego przez Rowling podkreślają m.in. aktorzy, którzy zagrali w serii filmów o Harry’m Potterze.

Emma Watson niszczy Rowling na gali BAFTA 2022

Wiele osób otwarcie krytykuje pisarkę oraz cieszy się z każdego sprzeciwu i drwiny skierowanych w jej stronę. Widać to chociażby po reakcjach na zdanie rzucone przez Emmę Watson w trakcie wczorajszego rozdania nagród BAFTA. Popularna aktorka wręczała bowiem statuetkę dla najlepszego brytyjskiego filmu. Gwiazda przed wejściem na scenę została zapowiedziana przez Rebel Wilson jako "zdeklarowana feministka, o której wszyscy wiemy, że jest wiedźmą".

Na Twitterze niedługo po jej przemówieniu pojawiły się liczne spekulacje dot. intencji Watson. Większość oceniających uznała, że jest to kpina skierowana bezpośrednio w J. K. Rowling. Warto zauważyć, że Emma Watson jest doświadczoną aktorką, która rzadko rzuca słowa na wiatr.

Reklama

J. K. Rowling w kontrowersyjnym wpisie na Twitterze

Niedawno Rowling znowu odważyła się na kontrowersyjny wpis na Twitterze z okazji Dnia Kobiet. Wyraziła swoją niechęć wobec zmiany nazwy dnia kobiet, by stał się on komfortowy również dla osób transpłóciowych.

"Daj temu spokój"

"Nadal dbasz o terminologię i definicje, a nie o postępową politykę, która pomogłaby kobietom"

"Dlaczego nie mógłbyś po prostu zadowolić się swoją sławą i fortuną, zamiast używać swojej platformy do atakowania osób transpłciowych, nigdy nie zrozumiem" - czytamy w komentarzach.

Zobacz też:

Kanye West i Kim Kardashian kłócą się publicznie o dzieci. Raper nie godzi się na takie życie

Cichopek i Hakiel: rozstali się bo "pojawił się ktoś trzeci..."? Kulisy rozwodu zaskakują...

Meghan Markle i książę Harry apelują do światowych przywódców! Mocne słowa

Rosjanie w końcu zobaczyli prawdę. Protest podczas programu na żywo w rosyjskiej telewizji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emma Watson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy