Reklama
Reklama

Fani nie zostawili suchej nitki na Małgoni Rozenek. Trwa nowa afera sukienkowa

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) pojawiła się niedawno na balu fundacji stacji telewizyjnej. Na imprezę dobroczynną TVN ubrała się dość ekstrawagancko. Okazuje się, że dziwna stylizacja nie spotkała się dobrym przyjęciem przez jej obserwatorów.

Małgorzata Rozenek-Majdan to obecnie jedna z najbardziej znanych prezenterek w Polsce. 44-latka dostała w końcu upragnione miejsce prowadzącej w "Dzień Dobry TVN". Niedawno na Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" pojawiła się w dość ekstrawaganckiej stylizacji. Rozenek miała na sobie niebieską suknię, której gorset przypominał zbroję. 

Okazuje się, że to przebranie nie spodobało się fanom Gosi. Większość negatywnie skomentowała strój 44-latki.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki

W najnowszym poście na instagramowym koncie Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciami swojej kreacji. Okazuje się, że jej suknia nie wzbudziła zbyt wielu pozytywnych emocji. Większości nie spodobała się ani suknia, ani złoty gorset przypominający zbroję.
"Cóż za kreacja, w której się nie da chodzić"

"To, że ktoś coś krytykuje, nie oznacza, że jest hejterem. A kreacja tym razem jest jak dla mnie kiczowata. I to jest moje zdanie"

"Koszmarek. Mój Boże co ta starsza kobieta robi. Widać, że leczy kompleksy"

Małgorzata Rozenek-Majdan - szybka kariera w TVN

Od 2012 roku Małgorzata Rozenek-Majdan jest związana z Grupą TVN. Prowadziła programy "Perfekcyjna pani domu", "Piekielny hotel" i "Projekt Lady" oraz wystąpiła jako jurorka w programie "Project Runway".

Prowadziła też programy realizowane dla TVN Style: "W dobrym stylu", "Warsztat urody" i "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", a także była bohaterką programu "Rozenek cudnie chudnie". Od sierpnia 2022 roku jest gospodynią "Dzień dobry TVN".

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan zarabia krocie. Za kampanię reklamową zgarnia nawet pół miliona zł!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław wspominają ślub. To już 6 lat...
Małgorzata Rozenek nie ustrzegła się wpadki w "Dzień Dobry TVN". To nie uciszy jej przeciwników


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama