Reklama

Reklama

Reklama

Ewelina Lisowska pochwaliła się nowym chłopakiem!

Ewelina Lisowska pochwaliła się nowym ukochanym na Instagramie! Piosenkarka spotyka się z wytatuowanym kierowcą rajdowym. W przeszłości mężczyzna spotykał się z... Joanną Opozdą! Zobaczcie zdjęcia zakochanych!

Ewelina Lisowska (30 l.) po udziale w programie muzycznym "X Factor" podbiła serca słuchaczy i nagrała kilka hitów (posłuchaj). Kariera młodej wokalistki nabrała tempa i 30-latka wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". W show partnerował jej Tomasz Barański, który niedawno znalazł szczęście w miłości (przeczytaj). Niestety mniejsze powodzenie na tym polu miała rockowa piosenkarka. Głośno było o jej rozstaniu z muzykiem "Afromental", który zdradził ją z... Rafalalą (zobacz)! 

Reklama

Ewelina Lisowska pokazała partnera!

Lisowska aktualnie zrobiła sobie przerwę od występów i wypoczywa na  wyspie Rab. W sieci zamieściła kilka zdjęć z podróży, a wnikliwi fani dopatrzyli się na jej InstaStories nowego ukochanego! Okazało się, że jest nim 44-letni kierowca rajdowy, Andi Mancin! Mężczyzna w przeszłości spotykał się z Joanną Opozdą, która niedawno wyszła za Królikowskiego (sprawdź). 

Na zamieszczonym w sieci nagraniu widać, jak zakochani wspólnie spędzają czas na piciu drinków i wylegiwaniu się na słońcu. W pewnym momencie Lisowska przytula się do 44-latka. Jak widać parę połączyła miłość do tatuaży, gdyż oboje mają kilka malunków na ciele. Zobaczcie ich wspólne ujęcia!

Pasują do siebie?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Lisowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy