Reklama
Reklama

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są po ślubie. Pełna zwrotów akcji droga do ołtarza

Mimo że od ich ślubu minęło już kilka dni, wydarzenie nadal budzi wielkie zainteresowanie i chętnie omawiane jest na forach internetowych. Komentujący rozpisują się o bajkowej ceremonii, dyskutują o kreacjach państwa młodych oraz gości i zastanawiają się, czy przypadkiem w życiu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy wkrótce nie nastąpią kolejne, ogromne zmiany. Tymczasem my przypominamy miłosną historię pary. Mało kto wspomina, co działo się przed ich ślubem. A to przecież gotowy scenariusz na film romantyczny ze zwrotami akcji...

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego to zdecydowanie wydarzenie tego sezonu. I pomyśleć, że od ich pierwszego wspólnego zdjęcia minął nieco ponad rok! Mimo krótkiego stażu, miłość aktorów była wystawiona już na kilka ciężkich prób, z których ostatecznie wyszła zwycięsko. Pamiętacie, jak wyglądała ich droga do szczęścia?   

Głośny debiut Opozdy i Królikowskiego

Latem 2020 media nie zdążyły jeszcze ochłonąć po rozstaniu Antka Królikowskiego z najbardziej tajemniczą z jego dotychczasowych partnerek, Kasią Dąbrowską, a paparazzi już przyłapali go z nowym obiektem westchnieniem. Okazała się nim Joanna Opozda, a para swój nieoficjalny debiut w towarzystwie zaliczyła na urodzinach wspólnej znajomej. 

Reklama

Wydawało się, że Antek - nauczony doświadczeniem poprzednich związków - i tym razem daruje sobie publiczne okazywanie uczuć. Nic bardziej mylnego! Aktorska para niemal od razu po ujawnieniu faktu, że jest razem, zaczęła bombardować media społecznościowe wspólnymi zdjęciami i nikt już nie miał wątpliwości, że nie jest to tylko przelotny romans.     

Równie szybko poszło z debiutem na ściance, co w show-biznesie ma rangę niemal zaręczyn. Opozda i Królikowski pokazali się na premierze filmu "Dolina Bogów" i uwaga reporterów była skupiona wyłącznie na nich. Zdjęcia z wydarzenia szybko obiegły portale plotkarskie, a kolejne eventy były już kwestią czasu. 

Opozda i Wieniawa wdały się w utarczkę

Po jednym z nich, na przytyk w stosunku do nowej ukochanej Antka pozwoliła sobie jego sławna eks, czyli Julia Wieniawa (zobacz!). Młodziutka aktorka zarzuciła Joannie, że ta podczas jednej z imprez skopiowała jej stylizację. Na odpowiedź nie musiała zbyt długo czekać.   

Dziecinny i małostkowy "konflikt" zapewnił rozrywkę portalom i gazetom na kilka dni, a później para wróciła już do celebrowania swojego uczucia. 

Internauci podchodzili do niego dość sceptycznie, zarzucając Królikowskiemu, że jest dość kochliwy i często zmienia partnerki. Celebryta szybko sprostował, że to Joanna jest jego pierwszą prawdziwą miłością. Ciekawe, jak te słowa odebrały jego byłe dziewczyny?   

Rozstanie Królikowskiego i Opozdy

Wydawało się, że ta idylla już się nigdy nie skończy - wspólne relacje ze spędzania czasu razem podczas jesiennego lockdownu, pogłoski o wspólnych projektach filmowych... Wszystko w pewnym momencie ucichło. 

Pod koniec 2020 gruchnęła wiadomość, że Joanna i Antek nie są już razem. Aktorka potwierdziła te doniesienia w bardzo personalnym oświadczeniu na Instagramie.   

To oczywiście rozpoczęło spekulacje, że przyczyną kryzysu i rozstania jest poprzednia partnerka Królikowskiego. Ten jednak w odrębnym oświadczeniu poprosił media o nieferowanie wyrokami.   

Nowy Rok oboje przywitali jako single, nie wiedząc chyba jeszcze, co szykuje dla nich los w 2021.    

Opozda i Królikowski wrócili do siebie

Na wielki powrót zakochanych nie czekaliśmy długo, bo zaledwie po dwóch miesiącach pojawiły się zdjęcia paparazzi, na których Królikowski odwiedza ukochaną z bukietem kwiatów. Ciężko powiedzieć, czy były to oficjalne przeprosiny czy zwykła randka, ale ostatecznie aktorowi udało się udobruchać Opozdę i najwyraźniej - za jej noworoczną sugestią - "poukładać swoje sprawy". 

Ich świeżo uratowany związek również zaczął się układać i to w ekspresowym tempie - wspólne ferie i snucie planów na przyszłość, ale tym razem z dala od kamer i ciekawskich internautów. Celebrytka postanowiła rozwiać wątpliwości co do statusu jej relacji z Królikowskim dopiero w czerwcu tego roku, gdy opublikowała ich wspólne zdjęcie.    

Tym większym zaskoczeniem okazała się kilka tygodni później plotka o tym, że para wkrótce weźmie ślub. Początkowo wszyscy mocno wątpili w te doniesienia, ale powoli zaczęły się sprawdzać - zakochani potwierdzili zaręczyny, a znajomi i współpracownicy Opozdy chwalili się udziałem w rychłym ślubie. 

Tak ekspresowe tempo sprawiło, że komentarze pod artykułami o ceremonii pełne były teorii i głośnego zastanawiania się, czy przypadkiem inna poważna zmiana w ich życiu nie miała wpływu na przyspieszenie formalności. To jednak wciąż pozostaje w sferze domysłów, a patrząc na zdjęcia Joanny z wesela, ciężko uwierzyć, że miałaby wkrótce zostać mamą. 

Sam ślub okazał się ogromnym widowiskiem medialnym, które od kilku dni nie schodzi z czołówek gazet i serwisów internetowych.   

Bajkowa ceremonia zwiastuje zwykle długie i szczęśliwe małżeństwo. Wypada mieć nadzieję, że świeżo upieczeni małżonkowie nie będą się z nim kryć i będziemy świadkami ich wielu wspólnych chwil. A znając zadziorne charakterki obojga, może być na co popatrzeć! Kibicujecie im?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama